اولین تریلر سریال The Book of Boba Fett منتشر شد

تلاش برای تصرف قلمروی قدیمی جابای هات

شرکت‌های دیزنی و لوکاس فیلم به تازگی اولین تریلر سریال The Book of Boba Fett را منتشر کرده‌اند. این سریال جدیدترین مجموعه‌ی لایو اکشن جهان Star Wars که روی شخصیت بوبا فت با بازی تمورا موریسون تمرکز دارد.

از زمان خریداری شدن شرکت لوکاس فیلم توسط دیزنی در سال ۲۰۱۲، تلاش‌هایی برای ساخت پروژه‌ای با محوریت بوبا فت، شکارچی جایزه‌ی مورد علاقه‌ی طرفداران Star Wars صورت گرفته بود. این شخصیت محبوب قرار بود تا در ابتدا یک فیلم سینمایی اختصاصی به نویسندگی و کارگردانی جیمز منگولد، کارگردانی آثاری چون Logan ،Ford v Ferrari و قسمت پنجم Indiana Jones داشته باشد، اما اکنون برنامه‌ها تغییر کرده و قرار است شاهد یک سریال تلویزیونی لایو اکشن بر اساس بوبا فت با نام The Book of Boba Fett باشیم. این شخصیت ابتدا در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور پیدا کرد و سپس شاهد اعلام خبر ساخت سریال اختصاصی او بودیم. در این مجموعه‌ی تلویزیونی قرار است تا شاهد مبارزه‌ی بوبا فت برای به دست آوردن کنترل قلمروی قدیمی جابای هات در سیاره‌ی تاتویین باشیم.

حالا به تازگی شرکت‌های دیزنی و لوکاس فیلم، اولین تریلر سریال The Book of Boba Fett را از طریق کانال یوتیوب رسمی Star Wars منتشر کرده‌اند و شما می‌توانید در ابتدای این مطلب آن را تماشا کنید. این تریلر که کمتر از دو دقیقه زمان دارد، ما را مقداری بیشتر با این سریال درام جنایی که در کهکشان‌های دور جریان دارد، آشنا می‌کند.

اولین تریلر سریال The Book of Boba Fett بوبا فت را نشان می‌دهد که به دنبال تصرف قلمروی قدیمی جابای هات در سیاره‌ی تاتویین است، با این حال به نظر می‌رسد که شیوه‌ی کار او با جابای هالت بسیار متفاوت خواهد بود. در حالی که سلطنت جابای بر اساس ترس تعریف می‌شد، اما ظاهرا بوبا فت رفتار با احترامی دارد و با امید به ایجاد شراکت‌های پرثمر و بلندمدت، با همکاران خود کار می‌کند. این طور که به نظر می‌رسد این سریال قرار است تا صحنه‌های اکشن و پرهیجانی داشته باشد. حضور بوبا فت در فصل دوم  The Mandalorian بسیار زیبا و به یاد ماندنی بود، بنابراین دیدن این که تیم سازندگان The Book of Boba Fett چه چیزی را برای ارائه آماده کرده‌اند، قطعا هیجان‌انگیز خواهد بود.

پخش سریال The Book of Boba Fett از تاریخ ۲۹ دسامبر (۸ دی) از طریق سرویس اشتراکی +Disney آغاز خواهد شد. تمورا موریسون، بازیگر نقش آبین سور در فیلم Green Lantern و توماس کری در فیلم‌های Aquaman و Aquaman and the Lost Kingdom، نقش شخصیت اصلی این مجموعه یعنی بوبا فت را ایفا کرده است. همچنین مینگ-نا ون که بیشتر برای صداپیشگی شخصیت مولان در انیمیشن‌های Mulan شناخته می‌شود، نقش یک مزدور و قاتل حرفه‌ای با نام فنک شاند را ایفا می‌کند که در سریال‌های The Mandalorian و Star Wars: The Bad Batch با او آشنا شده بودیم. جان فاورو و دیو فیلونی، خالقان سریال The Mandalorian وظیفه‌ی ساخت این سریال را بر عهده داشته‌اند. این دو همچنین در کنار رابرت رودریگز و برایس دالاس هاوارد جزو کارگردان‌های این مجموعه نیز هستند و چند قسمت از آن را کارگردانی کرده‌اند.

سریال The Book of Boba Fett تنها مجموعه‌ی تلویزیونی Star Wars نیست که به‌زودی شاهد پخش آن خواهیم بود. سال آینده‌ی میلادی قرار است شاهد پخش فصل سوم The Mandalorian باشیم. همچنین سریال پیش‌درآمد فیلم Rogue One: A Star Wars Story با نام Andor و سریال اختصاصی شخصیت اوبی‌وان کنوبی نیز در سال ۲۰۲۲ پخش خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا