#مهسا_امینی

تصویری از ظاهر احتمالی مایکل بین در سریال The Mandalorian منتشر شد

دوست یا دشمن، همچنان نامعلوم

مایکل بین در سریال The Mandalorian

ساعاتی قبل کانسپت آرتی در فضای مجازی منتشر شد که ظاهر مایکل بین در سریال The Mandalorian را به تصویر می‌کشد.

هفته‌ی نخست فروردین ماه برای طرفداران سریال The Mandalorian بسیار هیجان‌انگیز بوده است. در ابتدا مشخص شد که شخصیت محبوب آسوکا تانو بالاخره به مدیوم لایو اکشن می‌آید و این اتفاق هم در فصل دوم رخ خواهد. نقش تانو به رزاریو داوسون (Rosario Dawson) هنرپیشه و خواننده‌ی آمریکایی رسید که بارها به ایفای آن ابراز علاقه کرده بود. سپس یک شایعه‌ی قدیمی به تایید رسید که با توجه به آن، رابرت رودریگز (Robert Rodriguez) یکی از سکانس‌ها را کارگردانی کرده است. نهایتا هم شاهد اضافه شدن مایکل بین (Michael Biehn) به تیم بازیگری بودیم.

حال و با گذشت تنها چند روز از انتشار سومین خبر، وب سایت Making Star Wars تصویری را به اشتراک گذاشته است که ظاهر احتمالی مایکل بین در سریال The Mandalorian را نشان می‌دهد. پیش از این، اطلاعات چندانی از این شخصیت موجود نبود؛ تنها می‌دانستیم که یک جایزه‌بگیر بوده و در گذشته اتفاقاتی بین او و مندلورین رخ داده است اما به لطف این کانسپت آرت می‌توان حدس‌هایی زد. لباس‌ها و تجهیزاتی که بر تن این جایزه‌بگیر دیده می‌شود، شباهت بسیاری به لباس‌ها و تجهیزات نیروهای امپراتوری دارد. در نتیجه، احتمال می‌رود در گذشته برای آن‌ها کار می‌کرده است. احتمال دیگر این است که آن‌ها را به عنوان تروفی برداشته و می‌پوشد.

The Mandalorian، تنها سریال لایو اکشنی نیست که بر اساس فرنچایز جنگ ستارگان ساخته می‌شود. دو شرکت دیزنی و لوکاس‌فیلم در حال حاضر روی پیش درآمد فیلم Rogue One: A Star Wars Story کار می‌کنند که در قالب یک سریال تولید شده و از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد. طبق گزارش غیر رسمی که چندی پیش منتشر شد، این محصول سعی دارد روی نخستین سال‌های ایجاد ائتلاف شورشیان تمرکز کرده و در این میان، مخاطبان را با کاسین اندرو بیشتر آشنا کند. در ضمن، سریال پیش درآمد Rogue One ترکیبی از آثار تخیلی و جاسوسی خواهد بود. در این گزارش اشاره‌ای به ربات K-2SO با نقش‌آفرینی آلن تودیک (Alan Tudyk) نشد اما گزارش‌های غیر رسمی قدیمی حضور او را تایید کرده بودند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا