1%
  • 0/10

خلاصه داستان انیمیشن ارباب حلقه‌ها از اثری انتقام محور خبر می‌دهد

قصه دختری که می‌خواهد کلیشه‌ها را کنار بزند

خلاصه داستان انیمیشن ارباب حلقه‌ها از اثری انتقام محور خبر می‌دهد ۰ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

استودیوهای نیو لاین سینما و وارنر خلاصه داستان انیمیشن ارباب حلقه‌ها را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند که روی انتقام جویی تمرکز دارد.

فرنچایز ارباب حلقه‌ها پس از حدوداً یک دهه قرار است روی پرده نقره‌ای برگردد. البته این بار خبری از یک اثر لایو اکشن نبوده و وارنر ترجیح داده روی اثری انیمیشنی به نام The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim کار کند. این فیلم بر اساس ضمیمه‌های رمان‌ اول ارباب حلقه‌ها ساخته شده و همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، نبرد هِلم پتک مشت و دونلندی‌ها را به تصویر می‌کشد.

کنجی کامیاکا (Kenji Kamiyama) که در پرونده هنری خود آثار متعددی از جمله سریال Blade Runner: Black Lotus را دارد، بعنوان کارگردان روی انیمیشن ارباب حلقه‌ها کار می‌کند. وارنر برای صداپیشگی دو شخصیت اصلی خود، یعنی هلم پتک مشت و دخترش، هِرا به سراغ بازیگران سه گانه اصلی رفت. از همین رو، حین تماشا با صدای آشنای برایان کاکس (Brian Cox) و میراندا اوتو (Miranda Otto) مواجه خواهید شد.

نیو لایو سینما و وارنر چندی پیش خلاصه داستان انیمیشن ارباب حلقه‌ها را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند. طبق آن، اتفاقات حول محور انتقام جویی می‌چرخد:

۱۸۳ سال قبل از رویدادهای سه گانه اصلی جریان داشته و سرگذشت خاندان هلم پتک مشت، پادشاه افسانه‌ای روهان را روایت می‌کند. حمله‌ای ناگهانی از سوی ولف، ارباب باهوش و بی رحم دونلندی‌ها که بدنبال انتقام مرگ پدرش است، هلم و مردمش را به عقب نشینی به قلعه باستانی هورن بِرگ مجبور می‌کند؛ قلعه‌ای مستحکم که بعدها هلمز دیپ نام خواهد گرفت. هِرا، دختر هلم که خود را در شرایطی بسیار پیچیده می‌بینید، باید اراده خودش را برای رهبری مقاومت علیه دشمنی مرگبار که بدنبال نابودی کاملشان است جمع کند.

لازم به ذکر است انیمیشن ارباب حلقه‌ها (The Lord of the Rings) در تاریخ ۲۳ آذر (مصادف با ۱۳ دسامبر) بصورت گسترده اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments