احتمال ساخت نسخه‌ی جدید Silent Hill برای PS5 هنوز وجود دارد

و احتمالا شاهد رونمایی بازی در سال جاری خواهیم بود

نسخه‌ی جدید Silent Hill برای PS5

با وجود تکذیب شرکت کونامی مبنی بر ساخت یک نسخه‌ی جدید از سری Silent Hill برای PS5 هنوز برخی منابع ادعا دارند این بازی در حال تولید است و امسال رونمایی خواهد شد.

در یک ماه اخیر کاربر AestheticGamer ادعاهایی داشت مبنی بر این‌که شرکت کونامی کار توسعه‌ی یک نسخه‌ی جدید از سری Silent Hill را به شرکت سونی سپرده است و این عنوان به طور انحصاری برای کنسول PS5 خواهد بود. در نهایت شرکت کونامی با فاصله‌ی چند روز، به طور رسمی اعلام کرد که این ادعاها حقیقت ندارند و هیچ نسخه‌‌ی جدیدی از سایلنت هیل در دست ساخت نیست، ولی ظاهرا کونامی خیلی هم با مخاطبان خود روراست نبوده است.

اولین مورد به استوری اینستاگرام Suehiro Maruo طراح مشهور مانگاهای ترسناک و دلهره‌آور بر می‌گردد که تصاویری از محیط ورودی شرکت کونامی است. نکته جالب این‌جاست که در یکی از استوری‌ها تابلویی با عنوان Silent Hills به چشم می‌خورد که کپشن زیر، در پایین این عکس نوشته شده بود:

دعوت بعد از ظهر، امیدوارم شما هم بپیوندید.

قطعا این سوال پیش می‌آید که چرا کونامی از یک طراح مانگاهای ترسناک دعوت به عمل می‌آورد؟ آیا این اتفاق به چیزی غیر از سایلنت هیل مربوط است؟ فکر نکنم.

قضیه به این‌جا ختم نمی‌شود، بلکه AestheticGamer این بار در فروم ResetEra هنوز ادعا دارد که سونی روی این سایلنت هیل جدید کار می‌کند و این بازی امسال رونمایی خواهد شد. اکثر جزئیات این ادعا همان مواردی‌ست که قبلا هم دیده‌ایم، اما همین تکرار دوباره‌‌شان درصد واقعیت آن را بالا می‌برد. مواردی مثل این‌که اعضای اصلی استودیوی Team Silent یعنی «کیچیرو تویاما»، «آکیرا یامائوکا» و «ماساهیرو ایتو» در روند ساخت حضور دارند و این عنوان یک ریبوت خواهد بود. همچنین این عنوان در انحصار کنسول پلی‌استیشن 5 قرار خواهد داشت. مدیران ResetEra هم ادعاهای این اینسایدر را تایید کرده‌اند که همین می‌تواند موثق بودن این اطلاعات را باز هم افزایش دهد.

با این اوصاف باز هم باید دید کونامی و سونی در آینده چه واکنشی نشان خواهند داد. به‌زودی متوجه می‌شویم که آیا کونامی صادقانه رفتار کرده یا دروغی گفته که ارزشش را داشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا