فیلم سینمایی Mega Man همچنان مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد

به‌زودی خبر مهمی اعلام خواهد شد

فیلم سینمایی Mega Man

هنری یوست و آریل شولمن که وظیفه‌ی کارگردانی فیلم سینمایی Mega Man را بر عهده دارند، اعلام کردند این پروژه همچنان در مراحل اولیه‌ی ساخت قرار دارد.

سال ۲۰۱۵ میلادی بود که کپکام از همکاری خود با استودیوهای فاکس قرن بیستم و چرنین اینترتینمنت (Chernin Entertainment) به منظور ساخت فیلم سینمایی Mega Man خبر داد. حدودا دو سال بعد هنری یوست (Henry Joost) و آریل شولمن (Ariel Schulman) به تیم تولید اضافه شدند تا در کنار آماده‌سازی فیلمنامه، وظیفه‌ی کارگردانی را هم بر عهده داشته باشند. در حالی که همه چیز طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش می‌رفت، دیزنی با پرداخت مبلغی هنگفت فاکس را خریداری کرد. در پی این اتفاق، نگرانی‌هایی پیرامون لغو پروژه به وجود آمد اما کپکام در کنفرانس مالی اکتبر ۲۰۱۹ به سرمایه‌گذاران اطمینان داد فیلم مگامن همچنان در دست ساخت قرار دارد. حال و با گذشت چندین ماه از آن زمان، خبر دیگری از راه رسیده است.

هنری یوست و آریل شولمن در جریان یکی از پنل‌های رویداد کامیک کان آنلاین مصاحبه‌ای را با وب سایت IGN انجام دادند. آن‌ها در بخشی از صحبت‌های خود تاکید کردند علی‌رغم سکوت خبری ماه‌های گذشته، فیلم سینمایی Mega Man همچنان مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد. یوست و شولمن در ادامه‌ی صحبت‌های خود از اضافه شدن متسون تاملین (Mattson Tomlin) به تیم تولید خبر دادند. او در زمینه‌ی نویسندگی فعالیت می‌کند و چندی پیش به همراه مت ریوز (Matt Reeves) فیلمنامه‌ی The Batman را آماده کرد. یوست درباره‌ی پیوستن تاملین و همچنین یک خبر بسیار مهم که در آینده اعلام می‌شود گفت:

از همکاری با متسون تاملین در روند ساخت فیلم Project Power بسیار لذت بردیم. به همین دلیل، از او دعوت کردیم تا در تولید فیلم مگامن هم به ما کمک کند. هیجان بسیار زیادی نسبت به این پروژه داریم. فکر می‌کنم در آینده‌ی نزدیک خبری مهم اعلام خواهد شد. چیزی نمی‌توانم درباره‌ی خبر بگویم اما اطمینان می‌دهم این پروژه برای ما بسیار حائز اهمیت است.

خبرنگار وب سایت IGN سپس پرسید کدام یک از ویژگی‌های مگامن برای کارگردانان فیلم دوست‌داشتنی بوده است. آریل شولمن در پاسخ گفت:

فکر می‌کنم مگامن آنطور که باید مورد توجه قرار نگرفته است. خوب یا بد، هر دوی ما عمیقا عاشق موجودات رباتیک و آینده‌ی اتوماسیون [حداقل سازی دخالت انسان در فعالیت‌ها و صنایع مختلف] هستیم. فکر می‌کنم تلاش برای ترکیب آن علاقه با فرنچایز محبوبمان چالش بسیار سختی باشد.

Monster Hunter، دیگر فیلمی است که کپکام بر اساس یکی از فرنچایزهای خود می‌سازد. داستان این اثر حول محور گروهی از نظامیان آمریکایی می‌چرخد که به وسیله‌ی یک پرتال به جهانی دیگر منتقل می‌شوند. آن‌ها پس از آشنایی با دنیای جدید تصمیم می‌گیرند از پرتال محافظت کرده و جلوی ورود هیولاهای عظیم را به زمین بگیرند. از بازیگران شناخته شده‌ی این پروژه می‌توان به میلا یوویچ (Milla Jovovich) و ران پرلمن (Ron Perlman) اشاره کرد. وظیفه‌ی کارگردانی هم به پاول دبلیو. اس. اندرسون (Paul W. S. Anderson) سپرده شده است. او در گذشته روی اقتباس‌های سینمایی رزیدنت اویل و مورتال کامبت کار کرده بود.

Mega Man فعلا تاریخ اکران ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا