رکورد سریال The Last of Us در تعداد بیننده با عبور از House of The Dragon

میانگین 30.4 میلیون بیننده در هر اپیزود

رکورد سریال The Last of Us در تعداد بازدید با عبور از House of The Dragon

رکورد شکنی تعداد بیننده‌های سریال The Last of Us همچنان ادامه دارد. این اثر حالا موفق شد تا از سریال House of The Dragon در زمینه‌ی تعداد بیننده‌ها، پیشی بگیرد.

سریال The Last of Us اثری اقتباسی از بازی‌ای با همین نام، موفقیت‌های متعددی را برای شبکه‌ی HBO به ارمغان آورد. قسمت نهایی سریال به تازگی پخش شد و باری دیگر، در بین اپیزودهای این سریال، رکوردی را در زمینه‌ی تعداد بیننده‌ها در زمان پخش ثبت کرد. تعداد بیننده‌های این سریال هر هفته افزایش می‌یابد حالا باری دیگر با عبور از House of The Dragon شاهد رکورد شکنی تعداد بیننده‌های سریال The Last of Us هستیم.

بر اساس گزارش The Hollywood Reporter قسمت نهایی سریال The Last of Us با نام “Look for The Light” روز دوشنبه توسط 8.2 میلیون بیننده، تماشا شد. این رقم، کمی بیشتر از قسمت هشتم با 8.1 میلیون بیننده در زمان پخش است و رکورد جدیدی را برای این اثر ثبت کرد. به گزارش HBO، آمار شش قسمت اول با میانگین 30.4 میلیون بازدید، با عبور از House of The Dragon با میانگین 29 میلیون بازدید، رکوردشکنی جدیدی را در زمینه‌ی تعداد بیننده‌های سریال The Last of Us ثبت می‌کند.

رشد بیننده‌های سریال The Last of Us در طی فصل اول

قسمت نهم سریال The Last of Us باری دیگر موفقیت بزرگی را در زمینه‌ی تعداد بیننده به دست آورد. آن هم در حالی که پخش این قسمت از سریال، با پخش مراسم اسکارز تداخل داشت. ظاهرا جدیدترین اثر موفق HBO، حتی در برابر مراسم‌های جایزه هم از سرعتش کاسته نمی‌شود. چرا که قبلا هم پخش قسمت چهارم با مراسم گرمی همزمان بود و همچنان 7.5 میلیون بیننده، آن را تماشا کردند. رکوردشکنی‌ بیننده‌های سریال The Last of Us ادامه دارد و این اثر در گذشته موفق شد تا رکورد سریال House of The Dragon را در زمینه‌ی بیشترین زمان تماشا بکشند. تعداد بیننده‌های سریال The Last of Us از قسمت اول تا قسمت آخر، با رشد 75 درصدی روبرو شد.

سریال The Last of Us و House of The Dragon از ابتدا در زمینه‌ی تعداد بیننده و کیفیت با هم رقابت داشتند. حالا با رکورد جدید سریال The Last of Us، این اثر از همه‌ی عناوین شبکه‌ی HBO به غیر از سریال Game of Thrones، بیننده‌ی بیشتری دارد. فصل هشتم سریال Game of Thrones به طور میانگین میزبان 44 میلیون بیننده در هر اپیزود بود.

سریال The Last of Us برای فصل دوم هم تمدید شده است. داستان فصل دوم، اقتباسی از بازی The Last of Us Part II خواهد بود. نیل دراکمن (Neil Druckmann) و کریگ مازن (Craig Mazin) خالقان سریال اعلام کردند که داستان بازی دوم، به بیش از یک فصل نیاز دارد. بلا رمزی (Bella Ramsey) و پدرو پاسکال (Pedro Pascal) هم دوباره برای اجرای نقش جوئل (Joel) و الی (Ellie) در فصل دوم حاضر می‌شوند. خالقان برای تولید فصل دوم، روشی مشابه با فصل اول را دنبال می‌کنند. داستان فصل دوم همچنان به بازی وفادار است و تغییراتی هم در آن اعمال می‌شود. باید ببینیم آیا فصل دوم سریال The Last of Us، می‌تواند رکورد سریال Game of Thrones را بشکند یا خیر. در ادامه نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا