آیا ساخت فصل سوم The Last of Us قطعی شده است؟

آیا باید همه چیز را نهایی شده بدانیم؟

فصل سوم سریال The Last of Us

طبق صحبت‌های کریگ مازن (Craig Mazin) و نیل دراکمن (Neil Druckmann)، باید ساخت فصل سوم The Last of Us را قطعی بدانیم، اما آیا امکان دارد برنامه‌های آن‌ها دچار تغییر شود؟
سریال The Last of Us مدت کوتاهی پس از پخش فصل اول آن، برای فصل دوم تمدید شد و این یعنی ساخت فصل دوم به طور حتمی اتفاق خواهد افتاد. با این حال برخلاف چیزی که ممکن است انتظار داشته باشید، احتمال دارد این مجموعه تلویزیونی محبوب شبکه اچ‌بی‌او (HBO) با فصل دوم به پایان راه برسد.
شورانرهای این مجموعه، کریگ مازن و نیل دراکمن قبلا به طور آشکار به ساخت فصل سوم The Last of Us اشاره کرده بودند. طبق گفته آن‌ها، اقتباس از بازی دوم آخرین بازمانده از ما یعنی The Last of Us Part II به بیش از دو فصل نیاز دارد، زیرا از بازی اول بزرگتر است. بنابراین حداقل دو فصل دیگر از این سریال ساخته می‌شود تا آن‌ها بتوانند داستان بازی دوم را در قاب تلویزیون روایت کنند.
با این حال اما فرانچسکا اورسی (Francesca Orsi)، رئیس بخش درام شبکه اچ‌بی‌او در تازه‌ترین اظهارات خود گفته که نباید حرف شورانرها را به عنوان تائیدیه در نظر گرفت. او به تازگی مصاحبه‌ای با رسانه ددلاین (Deadline) داشته و در آن گفته که هیچ تضمینی وجود ندارد که داستان سریال The Last of Us تا سومین فصل ادامه پیدا کند. او در این رابطه گفت:

من فکر می‌کنم که کریگ و نیل هنوز دارن بررسی می‌کنن که این سریال چطوری قراره به پایان برسه. ما شنیدیم که ایده‌ای برای سومین فصل وجود داره، اما در حال حاضر، ما فقط یک فصل دیگه از این سریال رو در نظر داریم. در این مقطع زمانی هیچ تضمینی وجود نداره که فصل سه ساخته باشه، اما می‌دونم که هر دو شورانرها برای فصل سوم چشم‌اندازی دارن. هنوز نمی‌دونم که این موضوع به ساخت فصل‌های بیشتر منجر میشه یا نه.

فرانچسکا اورسی سپس در مورد فصل دوم سریال The Last of Us صحبت کرد. طبق گفته او، پیش از اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا قرار بود این فصل در سال ۲۰۲۵ پخش شود، اما از آن جایی که مازن و دراکمن فعلا به دلیل اعتصاب نمی‌توانند چیزی بنویسند، هنوز مشخص نیست که این فصل به پخش در سال ۲۰۲۵ خواهد رسید یا تاخیر می‌خورد. هنوز پیشرفت کافی در ساخت این فصل صورت نگرفته، بنابراین هنوز زود است تا درباره ساخت فصل سوم تصمیم‌گیری شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا