#مهسا_امینی

احتمال ساخت نسخه‌ی سوم بازی The Last of Us وجود دارد

طرح اولیه داستان بازی نوشته شده است

احتمال ساخت نسخه‌ی سوم بازی The Last of Us وجود دارد مریم خواجوی ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
نسخه‌ی سوم بازی The Last of Us

به نظر می‌رسد که استودیوی ناتی داگ طرح اولیه‌ی داستان بازی The Last of Us: Part 3 را کامل کرده است. هر چند که این استودیو در حال حاضر در حال توسعه‌ی این عنوان نیست اما بحث‌های زیادی پیرامون این دنباله بین سازندگان صورت گرفته است. همین موضوع احتمال ساخت این عنوان را تقویت می‌کند. 

طی یک مصاحبه با نیل دراکمن (Neil Druckmann)، کارگردان نسخه‌ی اول و دوم بازی The Last of Us، اشاره‌ی کوتاهی به نسخه‌ی سوم این عنوان کرد و توضیح داد:

مطمئن نیستم که تا چه حد می‌توانم وارد جزئیات شوم اما من و یکی دیگر از نویسندگان، یک طرح اولیه از داستان نسخه‌ی سوم که اتفاقات بعد از دومین نسخه را روایت می‌کند نوشته‌ایم. هر چند ما در حال حاضر روی آن کار نمی‌کنیم ولی امیدوارم که این عنوان روزی ساخته شود.

دراکمن در ادامه توضیح داد که بحث‌های زیادی در مورد The Last of Us Part 3 در ناتی داگ صورت گرفته است ولی به تحقق پیوستن ساخت چنین بازی بزرگی نیازمند کار و تلاش بسیاری است.

توسعه‌ی این بازی‌ها زمان زیادی را می‌طلبد. من برای ۷ سال از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی اول تا نسخه‌ی دوم به ادامه‌ی داستان این بازی فکر می‌کردم و این موضوع من را مضطرب کرده بود؛ چرا که این ایده به شدت چالش‌برانگیز است. با تنها یک بازی، هیچ فرنچایزی در کار نیست اما اکنون که دو بازی داریم، کم کم ایده‌ی یک فرنچایز در حال شکل‌گیری است. همچنین احساس می‌کنم که برای ساخت نسخه‌ی سوم باید به یک سری ساختار پایبند باشیم.

به نظر می‌رسد که در حال حاضر استودیوی ناتی داگ به فکر حرکت بعدی خود در رابطه با نسخه‌ی بعدی این عنوان است. دراکمن توضیح داد:

بعد از اینکه ما ساخت یکی از بزرگ‌ترین عناوینمان را به پایان برسانیم، زمان زیادی را صرف بررسی ایده‌های مختلف خواهیم کرد. این ایده‌ها از ساخت نسخه‌ی سوم The Last of Us و حتی برگرداندن یک فرنچایز قدیمی را در برمی‌گیرد. من تمایل دارم که همه‌ی این موارد را مورد بررسی قرار دهم. از آنجا که ما به عنوان یک استودیو، یک تعهد بزرگ بر عهده داریم، با هر ایده باید هزینه‌هایی که به دنبال آن می‌آید را در نظر بگیریم.

گزارشات اخیر مبنی بر آن بوده است که این استودیو در حال کار کردن بر روی یک عنوان مولتی‌پلیر در دنیای The Last of Us، یک ریمیک از اولین نسخه‌ی این بازی و یک پروژه‌ی جدید از فرنچایز Uncharted است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا