تاریخ انتشار The Last of Us Part 1 اعلام شد؟

کاربران رایانه‌های شخصی احتمالاً نباید انتظار طولانی‌ای بکشند

تاریخ انتشار The Last of Us Part 1 اعلام شد؟ عرفان بدری ۰ ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
تاریخ انتشار The Last of Us Part 1 برای رایانه‌های شخصی

اینطور که به نظر می‌رسد تاریخ انتشار The Last of Us Part 1 برای رایانه‌های شخصی احتمالاً زمانی نزدیک به عرضه این بازی مورد انتظار برای کنسول پلی‌استیشن ۵ باشد و کاربران این پلتفرم قرار نیست مدت زمان خیلی زیادی منتظر تجربه آن بمانند.

یکی از بزرگتربن رونمایی‌های رویداد Summer Game Fest امسال مربوط به نسخه بازسازی‌شده قسمت اول مجموعه تحسین‌شده استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) یعنی The Last of Us با نام The Last of Us Part 1 بود. این عنوان مورد انتظار قرار است تا در تاریخ ۲ سپتامبر (۱۱ شهریور) در دسترس دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۵ قرار بگیرد، با اینحال هنوز تاریخ انتشار The Last of Us Part 1 برای رایانه‌های شخصی مشخص نشده است، اما ممکن است این اثر زودتر از زمانی که بازیکنان انتظار دارد، برای این پلتفرم عرضه شود.

معمولاً سال‌ها طول می‌کشد که شرکت سونی (Sony) نسخه رایانه‌های شخصی بازی‌های انحصاری خود را منتشر کند، اما در این میان نسخه رایانه‌های شخصی بازی The Last of Us Part 1 ممکن است به یک استثناء تبدیل شود. به تازگی جاناتان بنینوس (Jonathan Benainous)، یکی از توسعه‌دهندگان استودیوی ناتی داگ در پاسخ به یکی از طرفدارانی که در توییتر از انتشار نسخه رایانه‌های شخصی The Last of Us Part 1 هیجان‌زده است، اظهار داشت که از هیجان‌زدگی او ابزار خوشحالی می‌کند و این نسخه نسبت به نسخه پلی‌استیشن ۵ کمی دیرتر منتشر خواهد شد، اما این تاریخ انتشار نزدیک به عرضه نسخه پلی‌استیشن ۵ خواهد بود. این گفته همچنان کمی مبهم است، اما اینطور که به نظر می‌رسد، تاریخ انتشار The Last of Us Part 1 برای رایانه‌های شخصی خیلی از زمان انتشار آن برای کنسول سونی دور نیست.

برای دیدن The Last of Us در رایانه‌های شخصی بسیار هیجان‌زده‌ام! گرفتن یک ارتقای خوب با آن بیش از یک خوشامدگویی است و من فوق‌العاده هیجان‌زده هستم. کارتان شگفت‌انگیز است بچه‌ها!

خوشحالم که می‌شنونم که هیجان‌زده‌ای مرد! نسخه رایانه‌های شخصی باید کمی دیرتر منتشر شود، اماخ خیلی زود پس از انتشار برای پلی‌استیشن ۵!

همانطور که ذکر شد، گاهی اوقات سال‌ها طول می‌کشد تا سونی نسخه رایانه‌های شخصی بازی‌های انحصاری خود را در دسترس قرار دهد. به طور مثال بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection که مدت‌هاست از معرفی آن می‌گذرد، در ماه ژانویه برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شد،‌ اما هنوز راه خود را به رایانه‌های شخصی باز نکرده است. انتظار می‌رود که این آثار تا پایان سال میلادی جاری در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار بگیرد.

این گفته بنینوس این امید را به طرفداران می‌دهد که نیازی نیست که چندین سال منتظر بمانند و می‌توانند با فاصله‌ای چند ماه نسبت به دارندگان پلی‌استیشن ۵، بازی The Last of Us Part 1 را تجربه کنند، اگرچه این را نمی‌توان یک تائید رسمی دانست و باید انتظارات را کنترل کرد.

بازی انحصاری دیگر سونی که قرار است در آینده برای رایانه‌های شخصی منتشر شود، Marvel’s Spider-man Remastered ساخته استودیوی Insomniac Games است. این عنوان که نسخه اصلی آن در سال ۲۰۱۸ منتشر شده بود و بعدها به همراه عنوان Spider-Man: Miles Morales به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار گرفت، با مقداری محتویات اضافه و یکسری تغییرات مناسب با رایانه‌های شخصی در تاریخ ۱۲ آگوست (۲۱ مرداد) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا