کریگ مازن از احتمال حضور هاگ ها در سریال The Last of Us می‌گوید

نزدیک‌تر شدن به جهان بازی

هاگ ها در سریال The Last of Us

کریگ مازن (Craig Mazin)، شورانر سریال The Last of Us به تازگی به انتقادات مبنی بر تغییر منشا عفونت پاسخ داده است. او همچنین فاش کرده که احتمال حضور هاگ ها در سریال The Last of Us وجود دارد و شاید در فصل‌های آینده آن‌ها را ببینیم.

قبل از شروع پخش سریال The Last of Us از شبکه اچ‌بی‌او (HBO)، این مجموعه تلویزیونی یک اقتباس کاملا مستقیم از بازی اصلی به نظر می‌رسید که به جز چند شخصیت منتخب که نقش‌های گسترده‌تری در سریال دارند، بقیه چیزهای آن قرار بود کاملا شبیه به بازی باشد. با این حال، اولین قسمت از سریال The Last of Us کمی این تصور را تغییر داد، زیرا ظاهرا علت عفونت کوردیسپس (Cordyceps) از هاگ به انتشار توسط گرده‌های آلوده و سپس انتقال توسط پیچک‌هایی که از دهان فرد آلوده شده بیرون می‌آیند، تغییر کرده است.

این باعث انتقاد طرفدارانی شده است که خطر هوایی اصلی ویروس را به جای این تغییر ترجیح می‌دهند. اگر چه هاگ ها در سریال The Last of Us دیگر مورد توجه نیستند، اما به نظر می‌رسد که آن‌ها هنوز در این اقتباس تلویزیونی وجود دارند، همان طور که کریگ مازن، شورانر سریال به ررسانه واشنگتن پست (The Washington Post) گفت که هنوز احتمال حضور هاگ در سریال The Last of Us وجود دارد و ممکن است در فصل‌های آینده آن را مشاهده کنیم. او در این رابطه گفت:

این موضوع چندان ارتباطی به این که هاگ‌ها گزینه مناسبی نیستند نداره، چون باید بگم که ممکنه هنوز هاگ‌ها رو ببینید. سریال به شکلی نیست که اون‌ها نتونند در این دنیا وجود داشته باشند. موضوع بیشتر این بود که وقتی شخصیتی آلودگی رو به شخصیت دیگری منتقل می‌کنه، چه کاری می‌تونیم انجام بدیم که کمی متفاوت‌تر از قبل باشه.

مازن در طول این مصاحبه همچنین گفت که حضور هاگ‌ها در این سریال دور از ذهن نیست اما در فصل اول The Last of Us خبری از آن‌ها نخواهد بود. اگر که فصل دوم سریال ساخته شود، این امکان وجود دارد که هاگ‌ها به عنوان راهی دیگر برای آلوده کردن مردم بازگردند.

این باید برای طرفداران سری بازی‌های The Last of Us خبر خوبی باشد، زیرا هاگ‌ها در چند صحنه نمادین و مهم ظاهر می‌شوند، اگر چه بیشتر روی گیم‌پلی تاثیر دارد و این که گروه بزرگی از کلیکرها در یک منطقه وجود دارند را نشان می‌دهد. یکی از صحنه‌های داستانی که نیاز به وجود هاگ‌ها دارد، مربوط به بازی The Last of Us Part II است، زمانی که ماسک الی (Ellie) در زیرزمین شکسته می‌شود و مصونیت او در برابر آلودگی برای دینا (Dina) آشکار می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا