فن آرت خارق العاده الی در Last of Us و رویارویی سری بازی و سریال

الی نگاهی به آینده نه چندان روشن خود می‌اندازد!

فن آرت خارق العاده الی در Last of Us و رویارویی سری بازی و سریال نیما خدارحمی ۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
الی در Last of Us

الی در Last of Us از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار بوده و هر طرفداری تلاش دارد به نحوی علاقه خود را به این شخصیت نشان دهد. حال به تازگی طرفداری خلاق الی ویدیو گیم و سریال را در برابر یکدیگر قرار داده که سبب تولد اثر هنری بی همتا شده است!

فن آرت زیبا و خیره کننده الی در The Last of Us، این شخصیت را از دو دنیای ویدیو گیم و سریال بیرون کشیده و در اقلیمی واحد جای می‌دهد. سریال تلویزیونی The Last of Us نه تنها توسط مخاطبین، بلکه توسط منتقدین نیز بارها و بارها مورد تحسین قرار گرفت و بخشی مهم از این موضوع را مدیون وفاداری به داستان اصلی این فرنچایز بود. البته که ما شاهد تغییراتی در داستان سریال نسبت به سری بازی بودیم که به عقیده عموم سبب پیشرفت داستان شده و نمی‌توان خرده‌ای به آن‌ها گرفت. لازم به ذکر است که فصل بعدی سریال The Last of Us، داستان بازی The Last of Us Part 2 را برای ما تعریف خواهد کرد.

از همین رو، هنرمندی با نام ROY THE ART تصمیم گرفت بلا رمزی (Bella Ramsey) که بازیگر نقش الی در سریال بود را در برابر الی از بازی The Last of Us Part 2‌ قرار دهد. شما می‌توانید این فن آرت خارق العاده را در ادامه تماشا کنید.

این فن آرت زیبا در حقیقت الی سریال را در برابر آینده خود قرار داده و به گونه‌ای بخشی از داستان فصل دوم سریال را برای ما شرح می‌دهد. با توجه به وفاداری فصل اول سریال به داستان اصلی، باید انتظار داشت که الی فصل دوم سریال شباهت زیادی به الی حاضر در بازی The Last of Us Part 2 داشته باشد. از جمله این شباهت‌ها می‌توان به تتوی روی دست و سلاح‌های جدید اشاره داشت.

در زمان انتشار این مطلب هیچ خبری مبنی بر ایجاد تغییرات عمده در فصل دوم سریال نسبت به داستان اصلی شنیده نشده و همین موضوع می‌تواند طرفداران قدیمی را خوشحال کند. همچنین باید اشاره داشت که ما در فصل اول شاهد نگرشی عمیق‌تر به برخی از شخصیت‌های فرعی داستان بودیم که انتظار می‌رود شاهد اتفاقی مشابه در فصل دوم سریال نیز باشیم.

در ادامه افزودن بخش‌های تکمیلی به داستان اصلی در فصل اول، انتظار می‌رود در بخشی از فصل دوم شاهد پیاده سازی تتوی الی بر دست او باشیم و این بخشی است که ما هرگز در بازی تماشا نکردیم. همچنین باشد اشاره داشت، اگر به تجربه بازی The Last of Us Part 2‌ پرداخته باشید، بدون شک می‌دانید که این نسخه از بازی شخصیت‌هایی جدید را وارد داستان کرد که نقشی مهم در پیش برد داستان ما داشته و ما باور داریم که تک تک آن‌ها در فصل دوم سریال حضور خواهند داشت. نظر شما درباره رویارویی الی‌ها در فن آرت نمایش داده شده چیست؟ شما چه نکاتی را از این فن آرت الی در Last of Us دریافت می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

4.9 9 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا