1%
  • 0/10

اطلاعات جدیدی از فصل دوم سریال The Last Of Us منتشر شد

بازگشت به آخرالزمان

اطلاعات جدیدی از فصل دوم سریال The Last Of Us منتشر شد ۱ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک

طی مراسم TAG Award، پدروپاسکال اطلاعات جدیدی را از مراحل فیلمبرداری فصل دوم سریال The Last Of Us، که به یکی از مورد انتظار ترین سریال‌های 2025 نیز تبدیل شده به اشتراک گذاشت.

پدرو پاسکال (Pedro Pasckal) در جریان مراسم TAG Awards موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد نقش اصلی شد. او پس از رفتن به روی استیج، صحبت‌هایی درباره روند فیلمبرداری فصل دوم سریال The Last Of Us توضیحاتی را ارائه داد.  

این بازیگر 49 ساله از حضور دوباره در سر صحنه فیلمبرداری این سریال بسیار هیجان‌زده است و خوشحال است که بار دیگر با کریگ مازن همکاری می‌کند اما بیان کرده که بازگشت دوباره به نقش جوئل نسبت به دیگر نقش‌هایی که بازی کرده، متمایز است. او در ادامه اضافه کرده است که:

فیلم‌برداری به طور شگفت‌انگیزی پیش می‌رود. این همه فداکاری و تمرکزی که افراد در فصل دوم دارند، واقعا الهام‌بخش است. حضور دوباره در کنار بازیگران و عوامل سازنده بسیار فوق‌العاده است. آن‌ها سخت‌تر از آن چیزی که تصور می‌کردم، حتی بیشتر از فصل اول در حال تلاش هستند. به خاطر همین تلاش‌ها است که بسیار الهام‌بخش و باورنکردنی است.
قرار گرفتن دوباره در قامت جوئل به طرز عجیبی تازه احساس می‌شود. این نقش نویسندگی اصیلی در پشت خودش دارد که فراتر از نقش‌هایی است که قبلا بازی کردم.

فصل اول فیلم آخرین ما، توانست نظر بسیار مثبت منتقدین و طرفداران را جلب کنند و به جوایز بسیاری را به دنبال خود می‌کشاند. فصل دوم که قرار است اقتباسی از بازی TLOU Part2 باشد، قرار است در سال 2025 توسط HBO منتشر شود.

نظر شما درباره سریال آخرین ما و سایر اقتباس‌های سینما از ویدیوگیم  چیست؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments