تاریخ انتشار بازی The Last of Us 2 مشخص شد

زمستان سال جاری منتظر اثر جدید ناتی‌ داگ باشید

تاریخ انتشار The Last of Us 2

همان‌طور که انتظار می‌رفت، قسمت جدید از لایواستریم State of Play دیشب پخش و در جریان آن اخبار مختلفی از بازی‌های رو به انتشار به اشتراک گذاشته شد. مهم‌ترین آن‌ها نمایش تریلر جدیدی از The Last of Us 2 و مشخص شدن تاریخ انتشار آن بود.

شرکت سونی و استودیو ناتی داگ دیشب در جریان لایواستریم State of Play تریلر جدیدی از بازی مورد انتظار The Last of Us 2 به نمایش گذاشتند که سه نکته مهم در آن وجود داشت. اولین نکته به یکی از اتفاقات مهم داستان این بازی مربوط می‌شود که برای جلوگیری از اسپویل ترجیح می‌دهیم چیزی درباره آن نگفته و تماشای تریلر را نیز به خودتان واگذار کنیم.

نکته دوم بازگشت شخصیت جوئل است که از ابتدای معرفی The Last of Us 2 تاکنون خبری از او در تریلرها نبود. همین مسئله سوالات بسیاری را در ذهن طرفداران به وجود آورده بود که چه اتفاقی برایش افتاده است. طبق آنچه در تریلر نشان داده شده، جوئل زنده است و در ماجراجویی جدید الی همراه او خواهد بود.

نکته پایانی تریلر هم به مشخص شدن تاریخ انتشار The Last of Us 2 مربوط می‌شود. خوشبختانه انتظار‌ها به پایان رسید و اکنون می‌دانیم که این بازی اکشن و ماجراجویی در تاریخ ۳ اسفند سال ۱۳۹۹ (۲۱ فوریه سال ۲۰۲۰) در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت. با وجود اینکه دنباله The Last of Us در سالی مشابه با کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود، فعلاً بین نسلی بودن آن تایید نشده است.

تایید انتشار تازه‌ترین محصول ناتی داگ در اوایل سال آینده میلادی چندان هم اتفاق غیرمنتظره‌ای نبوده است. در گذشته شایعاتی منتشر شده بودند که طبق آن‌ها تاریخ انتشار The Last of Us 2 و Death Stranding تعویض شده است؛ The Last of Us 2 در ابتدا قرار بوده قبل از کریسمس منتشر شود اما سونی آن را به تاخیر انداخت تا جدیدترین محصول هیدئو کوجیما در نزدیکی تعطیلات زمستانی عرضه شود.

تریلر جدید The Last of Us 2 سه دقیقه زمان داشته و بخش‌های مختلفی از بازی را به نمایش می‌گذارد؛ برای مثال، می‌توان به اسب سواری در محیط‌ برفی، استفاده از تیر و کمان، مبارزات مسلحانه با انسان‌ها و تلاش برای نجات در برابر زامبی‌ها اشاره کرد. همچنین با توجه به این تریلر می‌توان اینطور نتیجه گیری کرد که خشونت همانند قسمت اول به‌شکل قابل توجهی در بازی وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا