کار ساخت بازی The Last of Us Part 2 به اتمام رسید

خوشبختانه، دیگر شاهد تاخیر مجدد در عرضه‌ی بازی نخواهیم بود

اتمام کار ساخت بازی The Last of Us 2

با اعلام رسمی نیل دراکمن، کار ساخت The Last of Us Part 2 به پایان رسید و این بازی در تاریخ تعیین شده در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت.

انتشار بازی The Last of Us Part II، یکی از موضوعات پر سر و صدا و جنجالی هفته‌های اخیر دنیای بازی‌های ویدیویی بود؛ پس از دو بار به تعویق افتادن زمان عرضه‌ی بازی، شاهد انتشار ویدیوهایی از بخش‌های مهم بازی توسط اسپویلرها بودیم که باعث شد جنجال زیادی پیرامون جدیدترین ساخته‌ی استودیو ناتی داگ به پا شود. پس از درج این ویدیوها، شرکت سونی به صورت رسمی تاریخ انتشار بازی را اعلام کرد؛ با این حال، طرفداران هنوز کمی نگرانی از بابت به تاخیر افتادن دوباره تاریخ انتشار بازی داشتند. خوشبختانه، باید این خبر خوب را به شما بدهیم که دیگر خبری از تعویق مجدد در انتشار بازی The Last of Us 2 نخواهد بود و بازی در زمان معین در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

این خبر را، نیل دراکمن، کارگردان بازی The Last of Us 2 در صفحه‌ی رسمی اینستاگرام خودش اعلام کرد. او گفت که کار ساخت بازی به اتمام رسیده و تنها کار بسته‌بندی دیسک‌ها باقی مانده است. دراکمن با پست یک ویدیو در اینستاگرام گفت:

ما می‌خواهیم به شما اعلام کنیم که کار ساخت بازی به اتمام رسیده است. با توجه به وضعیت به وجود آمده در سراسر دنیا، در ماه آوریل ما مجبور شدیم تا انتشار بازی را به تاخیر بیاندازیم که البته این موضوع به ما کمک کرد تا یک سری اصلاحات بیشتر در محصول نهایی انجام دهیم. حال با پایان رسیدن کار ساخت بازی باید به شما اعلام کنیم که این اثر در تاریخ مقرر عرضه خواهد شد. در حال حاضر، کار بسته‌بندی بازی شروع شده است و تا چند هفته‌ی دیگر می‌توانید بازی ما را تجربه کنید.

او در ادامه گفت:

در اینجا می‌خواهم به تیم خود، بابت ارائه‌ی جاه طلبانه‌ترین محصولی که تا به حال ساخته‌ایم، تبریک بگویم. می‌دانم که این موضوع را قبلا هم گفتم، اما شما باید با چشمان خودتان، تک به تک جزئیات طراحی مراحل، مکانیک‌ها، جلوه‌های بصری به کار برده شده در بازی، محیط‌ها، کارگردانی هنری، کاراکترها، داستان و موسیقی‌های بازی را ببینید. این موضوع برای ما هم صدق می‌کند. ما هم به تجربه‌ی این بازی نشستیم و با اینکه از تمای جزئیات بازی خبردار بودیم، باز هم احساساتی شدیم. به شخصه یک بار بازی را به اتمام رساندم و در پایان آن گریه کردم.

با توجه به صحبت‌های نیل دراکمن، به نظر می‌رسد که The Last of Us 2 هم مثل نسخه‌ی اول، شامل سکانس‌های احساسی زیادی باشد؛ با این تفاسیر می‌توان حدس زد که این موضوع در نسخه‌ی دوم شدت گرفته به طوری که احساسات سازندگان این بازی هم برانگیخته شده است. با این حال باید صبر کنیم و ببینیم محصول نهایی از چه کیفیتی برخوردار خواهد بود.

بازی The Last of Us Part 2 پس چند تاخیر پیاپی، نهایتا در تاریخ ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا