#مهسا_امینی

آیا داستان فیلم The Flash تاریخ DCEU را پاک خواهد کرد؟

DCEU در آستانه فراموشی؟

داستان فیلم The Flash

شایعات پیرامون داستان فیلم The Flash عنوان می‌کنند که این این فیلم به‌طور کامل هر فیلمی را که زک اسنایدر برای دنیای توسعه یافته دی‌سی ساخته است را از تداوم داستانی این جهان حذف خواهد کرد. به گفته منبعی که در توییتر به عنوان MyTimeToShineHello شناخته می‌شود، داستان فیلم The Flash هر فیلمی را که اسنایدر تا کنون ساخته است، از جمله وقایع Man of Steel، Batman v. Superman و Justice League را پاک می‌کند. اگر این شایعات درست باشد، به این معنی است که بروس وین یا همان بتمن بن افلک و سوپرمن هنری کاویل به طور کامل از تداوم DCEU حذف خواهند شد.

ازرا میلر که نقش خود را در نقش بری آلن – فلش دوباره ایفا خواهد کرد، در کنار کویل و افلک در فیلم‌های Batman v Superman: Dawn of Justice، Suicide Squad و Justice League به عنوان این شخصیت ظاهر شد. در حالی که کویل نقش خود را در نقش سوپرمن و کلارک کنت در فلش بازی نخواهد کرد، افلک قرار است در نقش نسخه بروس وین و بتمن خود باری دیگر ظاهر شود،و گفته می‌شود که این آخرین بازی او در نقش شوالیه تاریکی خواهد بود. افلک تنها بتمن در این فیلم نخواهد بود، زیرا در ژوئن ۲۰۲۰ اعلام شد که مایکل کیتون بازیگر سابق بتمن که در سال ۱۹۸۹ این نقش را ایفا کرده بود نیز در این اثر حضور دارد. 

با این حال به نظر می‌رسد که برخی از شخصیت‌های دنیای دی‌سی در این اثر حضور داشته و از این بین می‌توان به واندر ومن با بازی گل گدوت بازیگر محبوب سینما اشاره کرد که اکنون با انتشار تصویری از این بازیگر در پشت صحنه فیلمبرداری فیلم فلش حضور او به گونه‌ای تایید می‌شود. 

کارگردان Andy Muschietti در اکتبر سال جاری تایید کرد که فیلمبرداری The Flash به طور رسمی به پایان رسیده است. این کارگردان در رابطه با اثر جدید خود عنوان کرد که در این اثر طرفداران با اتفاقاتی روبه‌رو می‌شوند که به شدت آن‌ها را متعجب کرده و شگفت زده می‌کند اما با این حال آن‌ها اکنون نمی‌توانند در رابطه با آن صحبت کنند.

در حالی که جزییات پیرامون داستان فیلم The Flash مشخص نیست، فلش به شدت با مفهوم مولتی‌ورس سر و کار خواهد داشت و واقعیت‌های متفاوتی را بررسی می‌کند، که با بازگشت کیتون و همچنین نسخه شیطانی دوپلگنگر فلش، که توسط میلر نیز بازی می‌شود، تایید می‌شود. موشیتی در مصاحبه‌ای در سال گذشته توضیح داد که این فیلم خط داستانی پایه‌ای برای فیلم‌های آینده DC طرح خواهد کرد.

در حقیقت طرفداران دی‌سی به خوبی می‌دانند که آثار سینمایی و تلویزیونی دی‌سی به دو دسته تقسیم شده و در دو جهان جداگانه شکل می‌گیرند. دنیایی که توسط زک اسنایدر خالق جاستیس لیگ بوجود آمده و جهان DCEU، که اکنون به نظر می‌رسد با توجه به اشفتگی که در بین آثار دی‌سی پیش آمده فیلم فلش با جدا کردن این دو جهان از یکدیگر و به نحوی کنار گذاشتن موقتی دنیای زک اسنایدر به این آشفتگی پایان داده و نظم لازم را به آثار دی‌سی بدهد. در هیمن راستا همانطور که از برنامه‌های آینده دی‌سی نیز مشخص است در اینده با شخصیت‌های جدیدی مواجه خواهیم شد که به توسعه جهان جدید کمک می‌کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا