نسخه‌ی فلش‌پوینت بتمن احتمالا در فیلم اختصاصی The Flash حضور دارد

حضور سایبرگ رسما تایید شد


با توجه به گزارشی که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد، نسخه‌ی فلش‌پوینت بتمن قرار است در فیلم ابرقهرمانی The Flash حضور داشته باشد.

استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز در سال ۲۰۱۳ میلادی رسما ساخت فیلم اختصاصی فلش را تایید و اعلام کردند این پروژه برای اکران در سال ۲۰۱۸ میلادی آماده خواهد شد. اتفاقات آنطور که باید و شاید پیش نرفت و همین مسئله هم باعث شد طی سال‌های گذشته شاهد تغییرهای مکرر در زمان اکران باشیم. با وجود همه‌ی این‌ها، به نظر می‌رسد وارنر و دی‌سی فیلمز قصد دارند به واسطه‌ی برنامه‌های بزرگ برای The Flash، این انتظار طولانی مدت را جبران کنند.

یکی از افشاگران حوزه‌ی فیلم و سریال به نام Thomas Polito اخیرا ادعا کرد نسخه‌ی فلش‌پوینت بتمن در The Flash حضور خواهد داشت اما اینکه بازیگر او چه کسی خواهد بود فعلا مشخص نیست. اینطور که به نظر می‌رسد، استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) را برای این نقش در نظر دارند که با ایفای نقش نیگان در The Walking Dead به شهرت بسیاری در میان مخاطبان رسید. از دیگر آثار او می‌توان سه فیلم Rampage ،Watchmen و Batman v Superman: Dawn of Justice را نام برد. مورگان در فیلم مشترک بتمن و سوپرمن نقش توماس وین را ایفا کرد. البته Thomas Polito تاکید داشت مذاکرات برای حضور این بازیگر آمریکایی هنوز آغاز نشده است. در ضمن، نسخه‌ی فلش‌پوینت شوالیه‌ی تاریکی از کمیک بوک‌های Flashpoint برگرفته شده است.

در خط زمانی اصلی، والدین بروس وین کشته شدند و او هم برای بازگرداندن عدالت به گاتهام تصمیم گرفت هویتی به نام بتمن را خلق کند اما در خط زمانی Flashpoint سرنوشت طور دیگری رقم خورد. در آن شب، بروس وین کشته شد و والدینش جان سالم به در بردند. توماس به شوالیه‌ی تاریکی تبدیل شد و مادر بروس هم در اثر دیوانگی لقب جوکر را به خودش داد. البته تغییرات به همین موارد ختم نمی‌شود. در این خط زمانی خبری از سوپرمن نیست و آکوامن و واندر وومن هم طی اتفاقی به دشمنان خونی یکدیگر تبدیل شده‌اند. نبرد میان ارتش‌های آنان خسارات جبران‌ناپذیری را به غرب اروپا تحمیل کرده است. سایبرگ هم به بزرگ‌ترین ابرقهرمان جهان تبدیل شده است. در ضمن، بری آلن که هیچ قدرت ابرانسانی ندارد، تنها کسی است که از تفاوت‌های میان خط‌های زمانی باخبر است.

اطلاعات جدید از The Flash به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. چندی پیش یکی از کاربران اینستاگرام پیامی را برای باربارا موسکیتی (Barbara Muschietti) ارسال و از او سوال کرد آیا سایبرگ در نخستین فیلم اختصاصی فلش حضور دارد یا خیر. این تهیه‌کننده‌ی آرژانتینی هم در پاسخ از عبارت «به‌طور مشخص» استفاده کرد. حال اینکه میزان نقش و اهمیت این ابرقهرمان در جریان داستان چه مقدار خواهد بود در حال حاضر مشخص نیست. کری فیشر نخستین بار در Batman v Superman: Dawn of Justice معرفی شد. او در این فیلم حضور کوتاهی داشت تا شرایط برای معرفی کاملش در Justice League آماده شود. این شخصیت در پنجمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی نقش چندانی نداشت اما اینطور که به نظر می‌رسد در اسنایدر کات از اهمیت بالایی برخوردار است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا