تصویر جدید اسنایدر کات Justice League سایبورگ را در کنار خانواده‌اش نشان می‌دهد

زک اسنایدر: ری، تو قلب فیلم من هستی

تصویر جدید اسنایدر کات Justice League

ری فیشر بازیگر آمریکایی تصویر جدید اسنایدر کات Justice League را به همراه یک متن در ستایش زک اسنایدر به اشتراک گذاشت.

شخصیت سایبورگ با نقش‌آفرینی ری فیشر (Ray Fisher) نخستین بار در Batman v Superman: Dawn of Justice معرفی شد تا حضورش در Justice League زمینه‌سازی شود. زک اسنایدر (Zack Snyder) برنامه‌های زیادی برای این یک شخصیت در پنجمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی داشت اما خودکشی دخترش همه چیز را تغییر داد. اسنایدر به اجبار از پروژه کنار رفت و جاس ویدون (Joss Whedon) به عنوان شخص جایگزین روی صندلی کارگردانی نشست. اگرچه پروژه فاصله‌ی چندانی با اتمام نداشت اما ویدون تصمیم گرفت بسیاری از صحنه‌ها را حذف و بسیاری دیگر را دوباره ضبط کند. این تصمیم باعث شد تعداد زیادی از صحنه‌های مرتبط با ویکتور استون از نسخه‌ی سینمایی حذف شود.

پس از سه سال استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز از موضع خود کوتاه آمده و اخیرا اعلام کردند با همکاری زک اسنایدر روی پروژه‌ی Zack Snyder’s Justice League کار می‌کنند. این اثر قرار است در قالب یک فیلم سینمایی ۴ ساعته یا مینی سریال شش قسمتی به صورت انحصاری از سرویس استریم HBO Max پخش شود. در شرایطی که یک قدم دیگر به نسخه‌ی اصلی نزدیک‌تر شده‌ایم، ری فیشر تصویر جدید اسنایدر کات Justice League را از طریق حساب کاربری خود در توییتر به اشتراک گذاشت. این عکس، سایبورگ را در کنار مادر و پدرش نشان می‌دهد. در ضمن، او یک متن کوتاه ضمیمه‌ی تصویر کرده است که در آن از زک اسنایدر و کریس تریو (Chris Terrio) قدردانی می‌کند. تریو یکی از دو فیلمنامه‌نویس این پروژه بود. در ادامه می‌توانید تصویر و متن را مشاهده کنید:

اینکه زک اسنایدر و کریس تریو من را در Justice League قرار دادند تنها دلیل برای ستایش آن‌ها نیست. آن‌ها را ستایش می‌کنم چون با دادن جایگاهی در تیم تولید و گذاشتن تمرکز روی به تصویر کشیدن خانواده‌ی استون قبل اینکه فیلمنامه‌ای وجود داشته باشد به من قدرت بخشیدند. من یک بازیگر سیاهپوست بودم که هیچ تجربه‌ی حرفه‌ای در پرونده‌اش نداشت.

مدت کوتاهی از انتشار این توییت نمی‌گذشت که زک اسنایدر با یک متن کوتاه پاسخ ری فیشر را داد:

ری، تو قلب فیلم من هستی.

مدتی پس از تایید اسنایدر کات Justice League، گزارشی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه استودیوی برادران وارنر در حال بررسی جنبه‌های مختلف انتشار آیر کات Siucide Squad است. در شرایطی که گمانه‌زنی‌ها در این باره تمام نشده بود، شایعه‌ی غافل‌گیرکننده‌ی دیگری به گوش رسید: سرویس HBO Max خواهان ساخته شدن یک فیلم بر اساس شخصیت بتمن با نقش‌آفرینی بن افلک (Ben Affleck)، جرد لتو (Jared Leto) و جو منگنیلو (Joe Manganiello) است. افلک در گذشته جدا از نقش‌آفرینی، وظیفه‌ی کارگردانی The Batman را هم بر عهده داشت اما به خاطر شرایط روحی‌اش از پروژه کنار کشید. در صورت تایید چنین پروژه‌ای، این سه در نقش بتمن، جوکر و دث‌استروک ظاهر خواهند شد.

توجه داشته باشید که HBO Max خواستار تولید چنین فیلمی شده و این لزوما به معنای موافقت استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز نیست. با این حال، تایید این پروژه چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد؛ زیرا HBO Max یک سرویس تازه تاسیس بوده و عرضه‌ی انحصاری چنین محصولاتی می‌تواند تاثیر بسزایی در افزایش تعداد مشترکانش داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا