تاریخ اکران فیلم The Flash سرانجام مشخص شد

آیا این بار هم شاهد تغییر در برنامه‌ها خواهیم بود؟

تاریخ اکران فیلم The Flash

پس از مدت‌ها انتظار برای طرفداران، بالاخره برادران وارنر و دی‌سی تاریخ اکران The Flash را مشخص کردند. این فیلم اواسط سال ۲۰۲۲ میلادی به سینماها می‌آید.

سال ۲۰۱۳ میلادی بود که دو شرکت برادران وارنر و دی‌سی اعلام کردند فیلم مستقل شخصیت فلش ساخته و در سینماها اکران می‌شود. از آن زمان تاکنون چندین بار تاریخ‌های مختلف برای آغاز اکران گسترده‌ی این فیلم انتخاب شدند اما هر بار به دلیلی تغییر کردند. تکرار این روند باعث ناامیدی برخی طرفداران شد؛ زیرا به این نتیجه رسیده بودند که فیلم مستقل فلش علی‌رغم اعلام‌های مدیران هرگز به سینما نمی‌آید.

طبق جدیدترین گزارش وب سایت هالیوود ریپورتر، تاریخ اکران The Flash مشخص شده و این فیلم ابرقهرمانی قرار است از ۱۰ تیر سال ۱۴۰۱ (مصادف با یک جولای ۲۰۲۲) به سینماها بیاید. چند وقت پیش شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شده بود که ادعا می‌کرد روند تولید فیلم مستقل فلش در سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شود. با در نظر گفتن اکران در سال ۲۰۲۲، می‌توان گفت این شایعه صحیح بوده است و طرفداران به این زودی‌ها شاهد انتشار تصاویر یا اطلاعاتی از روند تولید نخواهند بود.

طی سال‌های گذشته افرادی همچون جان فرانسیس دالی (John Francis Daley) و جاناتان گلداستاین (Jonathan Goldstein) به‌عنوان کارگردان انتخاب شدند اما هر یک به دلایلی از پروژه کنار رفتند. در حال حاضر، اندی موسکیتی (Andy Muschietti)، کارگردان فیلم ترسناک It، وظیفه‌ی ساخت را بر عهده دارد. موشیاتی در یکی از مصاحبه‌های خود گفت قول نمی‌دهد که در فیلم The Flash از المان‌های آثار ترسناک استفاده کند اما بدون شک شاهد یک «داستان انسانی و زیبا» خواهیم بود.

طبق شنیده‌ها ازرا میلر (Ezra Miller)، بازیگر نقش فلش در دنیای سینمایی دی‌سی، طی این سال‌ها روی ساخت فیلمی با تُن تاریک اصرار داشته است. همین موضوع هم باعث شد تا فرانسیس دالی و جاناتان گلداستاین از پروژه کنار بروند؛ زیرا این دو با چنین تصمیمی موافق نبوده و خواستار فیلمی با تن روشن‌تر بودند. ازرا علاوه بر بازیگری، قرار است با همکاری گرنت موریسون (Grant Morrison) فیلمنامه را هم آماده کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا