استودیو وارنر رده سنی فیلم The Flash را اعلام کرد

یه خورده بالاتر


استودیو مارول اعلام کرده که رده سنی فیلم The Flash ساخته DCU، کمی بالاتر از فیلم‌های ساخته شده از روی کمیک ها می‌باشد.

فیلم The Flash که با تشکر از داستان نویسی جدید DC توانسته به خط‌های زمانی مختلف DC سفر کند، The Flash با بازی ازرا میلر (Ezra Miller) را در کنار قهرمانانی دیگر مانند Supergirl با بازی ساشا کال (Sasha Calle) و همچنین بتمن افسانه‌ایی سال ۱۹۸۹ با بازی مایکل کیتون (Michael Keaton) قرار می‌دهد.

با پیوند‌هایی که این فیلم با دنیای قدیم DCEU و Justice League برقرار کرده، این فیلم قرار است با تعداد نامحدودی از قهرمانان و ویلن‌های مختلف از تایم‌لاین‌ها و دنیاهای مختلف به روی پرده سینما برود.
با توجه به اکشن بی‌انتهای The Flash، تماشاگران برای دومین فیلم DCU در سال ۲۰۲۳ بسیار هیجان زده‌اند. رده سنی این فیلم PG-13 تشخیص داده شده و برای کودکان زیر 13 سال مناسب نمی‌باشد. این رده سنی برای فیلم‌های ابرقهرمانی خیلی کم دیده می‌شود و The Suicide Squad اولین فیلمی از DC بود که با این رده سنی اکران شد.

رده سنی فیلم The Flash تا کجا تاثیر گذار خواهد بود؟

درحالی که رده سنی R در این ژانر بسیار کم دیده می‌شود و اکثرا برای فیلم‌هایی مثل Suicide Squad و یا Deadpool ساخت دنیای مارول ذخیره ‌می‌شود، این رده برای The Flash به این معناست که این فیلم به دنبال شکستن محدودیت‌های خود در بعضی از روندهای داستان پردازی می‌باشد.

با این حال، همانطور که توسط رتبه‌بندی فیلم‌های دیگر مانند Thor: Love and Thunder در سال ۲۰۲۲ مشاهده می‌شود، ممکن است در مورد فیلم‌هایی مانند این اتفاق خاصی برنامه ریزی نشده باشد. جالب اینجاست که در تابستان ۲۰۲۲ یک جلد از DC Comics، فلش را نیمه برهنه نشان داد، در حالی که لباس ابرقهرمانی‌اش را تا روی پاهایش پوشیده بود.

با اینکه مشخص نیست آیا این رده بندی راه را برای مسائل دیگر در این فیلم باز می‌کند یا نه، در هر صورت باید منتظر کمی برهنگی در این فیلم جدید DC باشیم.

معماهای بیشتری مانند این با ادامه تور بازاریابی برای این فیلم مورد انتظار حل خواهد شد، اگرچه دلیل این رتبه بندی تا مدتی به طور رسمی تایید نخواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا