#مهسا_امینی

روند ساخت فیلم The Flash در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

انتشار تصویر تازه‌ای از پشت صحنه

ساخت فیلم The Flash

اندی موسکیتی فیلمساز آرژانتینی با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام خود جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت فیلم The Flash به اشتراک گذاشته است.

اولین فیلم اختصاصی فلش پس از فراز و نشیب‌های متعدد سرانجام در آوریل سال جاری میلادی جلوی دوربین رفت. ریشه‌ها طولانی شدن روند ساخت را باید در کارگردانان و فیلمنامه‌نویسانی جستجو کرد که به پروژه اضافه شده، مدتی روی آن کار کرده و نهایتا به خاطر دلایل مختلف مجبور شدند تیم را ترک کنند. البته به این مورد باید همه‌گیری ویروس کرونا را اضافه کرد که باعث شد تاریخ اکران دو بار تغییر کند. استودیو وارنر در ابتدا قصد داشت The Flash را در اواسط ۲۰۲۲ میلادی روی پرده نقره‌ای ببرد اما در نهایت مجبور شد این کار را به اواخر سال موکول کند.

فیلمنامه The Flash با الهام از کمیک فلش پوینت نوشته شده و حول محور سفر بری آلن به گذشته می‌چرخد. او طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد در زمان عقب رفته و جلوی مرگ مادرش را بگیرد، غافل از اینکه همین عمل به ظاهر ساده همه چیز را بهم ریخته و باعث تداخل در جهان‌های موازی می‌شود. از نتایج تداخل‌ها می‌توان به حضور بتمن مایکل کیتون (Michael Keaton) و بتمن بن افلک (Ben Affleck) در داستان اشاره کرد. طبق شایعه‌ها، نسخه کیتون در آینده نقش بسزایی در فیلم‌های DC Extended Universe ایفا خواهد کرد.

اندی موسکیتی (Andy Muschietti) یک فیلمساز آرژانتینی است. او به واسطه یک پست در صفحه اینستاگرام خود جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت فیلم The Flash منتشر کرد. طبق آنچه در کپشن آمده، فیلمبرداری به انتها رسیده و در آینده‌ای نزدیک شاهد ورود پروژه به فاز پس‌تولید هستیم تا نسخه نهایی آماده شود. تصویری هم که برای پست انتخاب شده، به پشت صحنه تعلق داشته و موسکیتی را حین نگاه به صفحه نمایش نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

وارنر در DC FanDome 2021 اولین ویدیو The Flash را به اشتراک گذاشت. اگرچه بسیار کوتاه بوده، نکات بسیار مهمی را شامل می‌شود. اولین نکته‌ای که حین تماشای ویدیو توجه را به خود جلب می‌کند، حضور دو نسخه متفاوت از بری آلن در جریان داستان است. اولین نسخه، همانی است که در فیلم‌های پیشین دی‌سی با او ملاقات کردیم. دومین نسخه به جهان دیگری تعلق داشته و ظاهرا یک تاکسی راننده است. در ضمن، ویدیو در یکی از پلان‌های خود دستی را نشان می‌دهد که ظاهرا به یک جسد تعلق دارد؛ دستی که طرفداران گمان می‌کنند برای بتمن بن افلک باشد.

بن افلک رسما از ایفای نقش بتمن کناره‌گیری کرده و می‌دانیم او در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی دی‌سی جایی نخواهد داشت. از آنجایی هم که The Flash آخرین حضورش به شمار می‌رود، منطقی است که فیلمنامه‌نویس دلیل غیبت او در فیلم‌های بعدی را در همین اثر فاش کند. البته تعدادی از طرفداران پا را فراتر از این گذاشته و احتمال می‌دهند نه تنها بتمن جان خود را از دست می‌دهد، بلکه سوپرمن هنری کویل (Henry Cavill) هم کشته می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا