جزئیاتی از صحنه حذف شده سریال فالکون و سرباز زمستان منتشر شد

خط داستانی کوچکی که توسط مارول حذف شد!

جزئیاتی از صحنه حذف شده سریال فالکون و سرباز زمستان منتشر شد پارسا خلیلی ۰ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ مارول
صحنه حذف شده سریال فالکون و سرباز زمستان

بعد از گذشت دو سال، بالاخره جزئیاتی از صحنه حذف شده سریال فالکون و سرباز زمستان با طرفداران به اشتراک گذاشته شد.

درحالیکه اولین بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie) در نقش کاپیتان آمریکا، ابتدا مورد تحسین قرار گرفته بود ولی در پایان فصل اول، به‌خصوص در قسمت پایانی احساس می‌شد که داستان برای پیشروی عجله دارد و آنطور که باید به شخصیت‌های اصلی نمی‌پردازد. طبق گزارش‌هایی که آن زمان منتشر شده بود، دلیل این امر تصمیمات لحظه آخری استودیو مارول بخاطر همه‌گیری کووید بوده است.

متاسفانه آسیب‌های وارده به داستان از سوی کووید تنها به همین مورد ختم نمی‌شود، زیرا کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios به‌تازگی از جزئیات صحنه‌‌ای که به‌خاطر همه‌گیری کووید از نسخه نهایی حذف شد، پرده برداشته است. اینطور که پیداست گروه فلگ اسمشرها به‌رهبری کارلی مورگنثا تصمیم داشتند عده‌ای را با ویروسی کشنده از بین ببرند، اما سم ویلسون و باکی بارنز به موقع وارد عمل می‌شوند تا شیوع ویروس را متوقف کنند.

بعد از زلزله ویرانگری که در ژانویه سال ۲۰۲۰ در پورتوریکو اتفاق افتاد، ادامه ضبط و فیلمبرداری در این لوکیشن برای مدتی کوتاه متوقف شد. سپس به‌خاطر همه‌گیری کووید، فیلمبرداری در پراگ متوقف شد و به‌دنبال آن مارول به اجبار یکی از داستان‌های فرعی که در آن قهرمانان سعی می‌کنند جلوی شیوع و گسترش ویروس کشنده فلگ اسمشرها را بگیرند را از نسخه نهایی حذف کرد.

اگر صحنه حذف شده سریال فالکون و سرباز زمستان از نسخه نهایی حذف نمی‌شد، فلگ اسمشرها به ابرشرورانی ترسناک و خطرناک تبدیل می‌شدند و لحن داستان نیز وارد بعدی دیگر می‌شد. البته نباید فراموش کرد که این داستان فرعی علیرغم جذاب بودنش، می‌توانست اثر بدی روی بینندگان بگذارد، زیرا سریال فالکون و سرباز زمستان در اوج همه‌گیری کووید از دیزنی پلاس پخش شد. آن زمان شمار تلفات به‌قدری زیاد بود که هر چیزی مرتبط با ویروس کووید برای مردم حکم کابوسی وحشتناک داشت.

سریال فالکون و سرباز زمستان فصل دومی ندارد اما داستانش از طریق فیلم‌ Captain America: Brave New World و Thunderbolts ادامه پیدا خواهد کرد.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا