آیا یکی از شخصیت‌های فیلم The Incredible Hulk به MCU باز می‌گردد؟

تصاویر پشت صحنه‌ی The Falcon and the Winter Soldier گویای این قضیه هستند

شخصیت‌های فیلم The Incredible Hulk

طبق تصاویر منتشر شده از پشت صحنه‌ی سریال The Falcon an the Winter Soldier ظاهرا یکی از شخصیت‌های فیلم The Incredible Hulk دوباره به دنیای سینمایی مارول باز می‌گردد.

سریال The Falcon and the Winter Soldier قرار است در تابستان سال آینده از سرویس استریم دیزنی‌پلاس پخش شود و هنوز در مرحله‌ی فیلمبرداری قرار دارد. از زمان شروع فیلمبرداری تا به حال تصاویر مختلفی توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی از پشت صحنه‌ی آن منتشر شده است که هر کدام شامل اطلاعات جالبی هستند، اما تصاویر جدید شامل جزئیاتی‌ست که شاید اهمیتی دوچندان داشته باشد.

تصویر اول «سباستین استن» بازیگر نقش سرباز زمستان را نشان می‌دهد، ولی مهم‌ترین بخش عکس در سمت چپ است که یک تابلو را در حالت محو می‌بینیم. تصویر دوم حالت واضح‌تر این تابلو را نشان می‌دهد.

چیزی که در تصویر دوم اهمیت دارد، لوگوی Samson Development در گوشه‌ی بالا چپ است. برای اطلاع‌تان، شخصیت Doc Samson یکی از همراهان هالک در کمیک‌های مارول محسوب می‌شود. او با نام Leonard Samson یکی از شخصیت‌های فیلم The Incredible Hulk بود که حضور کوتاهی در آن داشت. طرفداران معتقدند که این شخصیت قرار است نقش مهم‌تری در آینده‌ی دنیای سینمایی مارول ایفا کند و حتی ممکن است برخی از اتفاقات The Falcon and the Winter Soldier به خط داستانی سریال She-Hulk مرتبط شود.

شرکت دیزنی پیش از این اعلام کرده بود که در تاریخ پنجم مارس (شانزدهم اسفند) به مناسبت آغاز به کار سرویس دیزنی‌پلاس در اروپا، یک رویداد ویژه برگزار خواهد کرد و در آن جزئیات بیشتری از سریال‌های آینده‌ی MCU را به اشتراک خواهد گذاشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا