عکس‌ جدید The Falcon and the Winter Soldier از همکاری قهرمانان و ویلن داستان خبر می‌دهد

سرنخ‌های جدید

The Falcon and the Winter Soldier

عکس جدیدی که از The Falcon and the Winter Soldier منتشر شده، توجه هواداران این عنوان را به‌خود جلب کرده است.

با وجود اینکه همه‌گیری ویروس کرونا هنوز به پایان نرسیده، مدتی پیش استودیوی مارول تصمیم گرفت ادامه‌ی فیلمبرداری The Falcon and The Winter Soldier را آغاز کند. تیم تولید هم‌اکنون در آتلانتا واقع در ایالت جرجیای آمریکا به سر می‌برد. پیش‌بینی می‌شود روند فیلمبرداری و ضبط صحنه‌ها تا مدتی دیگر به پایان برسد.

داستان The Falcon and the Winter Soldier در خصوص رویداد‌های بعد از عنوان Avengers: Endgame است. اگر به یاد داشته باشید، استیون راجرز که به کاپیتان آمریکا معروف بود، در نهایت ترجیح داد که یک زندگی عادی را با معشوقه‌ی خود داشته باشد و سپر خود را به سم ویلسون هدیه داد. در The Falcon and the Winter Soldier، سم در نقش کاپیتان آمریکا ظاهر می‌شود و به همراه Winter Soldier وارد ماجراجویی تازه‌ای خواهند شد.

به تازگی عکس جدیدی از سریال ابرقهرمانی مورد انتظار The Falcon and the Winter Soldier منتشر شده که به شخصیت منفی Baron Zemo با نقش‌آفرینی دنیل برول (Daniel Brühl) اشاره دارد. با وجود آن‌که قبل‌تر حضور دنیل برول در این مجموعه‌ی تلویزیونی تایید شده بود، اما طبق تصویری که اخیرا از او منتشر شده، به‌نظر می‌رسد او به همراه Anthony Mackie و Sebastian Stan، به نیروی ویژه پیوسته است. با وجود آن‌که هنوز اطلاعات چندانی درمورد این عنوان ابرقهرمانی منتشر نشده، این عکس می‌تواند سرنخ‌هایی درمورد بخش‌هایی از روند داستان به طرفداران بدهد.

The Falcon and the Winter Soldier
لازم به ذکر است که مدتی پیش وب سایت دیزنی پلاس زمان حدودی پخش The Falcon and The Winter Soldier را اعلام کرد. طبق این خبر، محصول جدید استودیوی مارول که در مجموع شش قسمت خواهد داشت، در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی به مرحله‌ی انتشار خواهد رسید.
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا