#مهسا_امینی

کارگردان سریال The Falcon and the Winter Soldier مشخص شد

رفقای کاپیتان آمریکا در دردسر می‌افتند

سریال The Falcon and the Winter Soldier

سریال The Falcon and the Winter Soldier که قرار است از شبکه استریم آنلاین دیزنی+ پخش شود، شاهد بازگشت آنتونی مکی و سباستین استن خواهد بود.

به تازگی جزئیات جدیدی توسط Deadline از سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شده که انتظارات از آن را بشدت بالا می‌برد. علاوه بر اینکه بازیگران نقش فالکون و سرباز زمستان، آنتونی مکی و سباستین، بار دیگر در نقش این دو کاراکتر محبوب قرار خواهند گرفت، کارگردانی با سابقه درخشان نیز این سریال را کارگردانی خواهد کرد.

در این گزارش همچنین اشاره شده که دنیل برول و امیلی ون‌کمپ نیز در این سریال حضور خواهند داشت. برول در فیلم Civil War بازی در نقش «زِمو» را برعهده داشت که کلید درگیری‌ها میان اعضای سابق انتقام‌جویان را زد. در پایان فیلم شاهد جلوگیری از مرگ او توسط پلنگ سیاه بودیم؛ حال به‌نظر می‌رسد دردسرهای بیشتری از جانب او برای دوستان استیو راجرز (کاپیتان آمریکا) ایجاد خواهد شد. لازم به ذکر است که امیلی ون‌کمپ پیشتر نقش شارون کارتر را در این فیلم ایفا کرده بود.

این مجموعه ۶ قسمتی به دست کاری اسکاگلند، کارگردان کانادایی سپرده شده که سابقه نامزدی برای جایزه امی و کسب جایزه بفتا را در کارنامه دارد. وی پیش‌تر چند قسمت از مجموعه بسیار تحسین‌شده The Handmaid’s Tale و اپیزود پایلوت سریال جدید NOS4A2 شبکه AMC را کارگردانی کرده است. انتظار می‌رود آغاز پخش سریال جدید دیزنی+ از ماه اوت (مرداد-شهریور) باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا