کارل لامبلی به جمع بازیگران The Falcon and the Winter Soldier پیوست

نقش او نامعلوم است!

کارل لامبلی The Falcon and the Winter Soldier

کارل لامبلی بازیگر ۶۸ ساله آمریکایی به جمع بازیگران سریال در حال توسعه‌ی مارول یعنی The Falcon and the Winter Soldier پیوست.

امسال، سال بسیار جذابی برای طرفداران سینمای مارول به‌حساب می‌آید. همانطور که می‌دانید، سرویس جدید دیزنی چند ماهی است که منتشر شده و به زودی میزبان سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی جدیدی خواهد بود. از مهم‌ترین سریال‌‌های در حال توسعه‌ی این سرویس، می‌توان به WandaVision و The Falcon and the Winter Soldier برای سال ۲۰۲۰ میلادی اشاره کرد.

داستان The Falcon and the Winter Soldier در خصوص رویداد‌هایی بعد از Avengers: Endgame است. اگر به یاد داشته باشید بعد از اتفاقات فیلم، Steven Rogers که به کاپیتان آمریکا معروف بود، در نهایت ترجیح داد که یک زندگی عادی را با معشوقه‌ی خود در گذشته دنبال کند و سپر خود را به Sam Wilson هدیه داد. حال سم در نقش کاپیتان آمریکا ظاهر می‌شود و به همراه Winter Soldier وارد یک ماجراجویی تازه‌ای خواهند شد.

حال به تازگی مارول، کارل لامبلی را به جمع هنرمندان سریال The Falcon and the Winter Soldier اضافه کرده است. این بازیگر و صداگذار ۶۸ آمریکایی بیشتر به دلیل ایفای نقش برای کاراکتر Martian Manhunter در انیمیشن‌های سریالی Justice League و Justice League Unlimited شهرت دارد. همچنین او یازده قسمت در سریال Supergirl به عنوان M’yrnn J’onzz حضور داشت. از دیگر کار‌های به یادماندی لامبلی می‌توان به ایفای نقش برای Brother Marcion در بازی ویدیویی Command and Conquer 3: Kane’s Wrath اشاره کرد.

نقش کارل لامبلی در سریال مشخص نیست و فقط می‌دانیم که او در کنار بازیگرانی چون آنتونی مکی در نقش Sam Wilson، سباستین استن در نقش Winter Soldier و امیلی ونکمپ در نقش Sharon Carter، همراه و معاون Nick Fury در این اثر تلویزیونی حضور دارد.

قسمت اول The Falcon and the Winter Soldier در آگوست سال ۲۰۲۰ (تیر یا مرداد ۱۳۹۹) روی پلتفرم دیزنی پلاس پخش می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا