1%
  • 0/10

اولین جزئیات از روابط عاشقانه‌ی فیلم The Eternals منتشر شد

ابرقهرمانان درگیر یک مثلث عشقی می‌شوند

اولین جزئیات از روابط عاشقانه‌ی فیلم The Eternals منتشر شد ۰ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
روابط عاشقانه‌ی فیلم The Eternals

جما چان بازیگر نقش سرسی در دنیای سینمایی مارول در مصاحبه‌ی اخیر خود اولین جزئیات را از روابط عاشقانه‌ی فیلم The Eternals به اشتراک گذاشت.

پس از تایید ساخت اقتباس سینمایی بر اساس کمیک بوک‌های اترنال‌ها و صد البته انتشار چند تصویر از پشت صحنه، این تئوری به وجود آمد که در جریان فیلم شاهد رابطه‌ای عاشقانه میان دو شخصیت سرسی و بلک نایت/دین وایتمن خواهیم بود؛ به خصوص اینکه چنین رابطه‌ی عاشقانه‌ای در کمیک بوک‌ها وجود داشت. اینطور که به نظر می‌رسد، حق با طرفداران این تئوری بوده است. البته به جای یک رابطه‌ی عاشقانه‌ی دو نفره، شاهد یک مثلث عشقی در جریان داستان خواهیم بود.

جما چان (Gemma Chan) بازیگر نقش سرسی در دنیای سینمایی مارول اخیرا مصاحبه‌ای را با مجله‌ی ونیتی فر ایتالیا انجام داد که در بخشی از آن اولین اطلاعات از روابط عاشقانه‌ی فیلم The Eternals به اشتراک گذاشته شد. طبق گفته‌های او، در جریان فیلم شاهد یک مثلث عشقی میان سرسی، بلک نایت و یک اترنال دیگر خواهیم بود. متاسفانه نامی از شخص سوم برده نشد. در ضمن، نقش بلک نایت به کیت هرینگتون (Kit Harington) سپرده شده است:

اگر بخواهم درباره‌ی جزئیات صحبت کنم، باید بگویم این فیلم درباره‌ی گروهی از بیگانگان جاودانه است ۷ هزار سال قبل به سیاره‌ی زمین آمدند. بنابراین، داستان طی یک بازه‌ی بسیار طولانی روایت می‌شود. سرسی، بیشترین ارتباط را با انسان‌ها داشته و حتی درگیر دو قصه‌ی عاشقانه می‌شود. چنین چیزی در مارول سابقه نداشته و همین هم یکی از دلایلی بود که مرا به این پروژه جذب کرد.

در جریان رویداد CCXP برزیل ویدیویی از فیلم The Eternals به نمایش درآمد که هرگز در فضای مجازی منتشر نشد. با توجه به افرادی که موفق به تماشای ویدیو در محل برگزاری شدند، دو شخصیت سرسی و ایکاریس در گذشته رابطه‌ای عاشقانه با هم داشتند. با کنار هم قرار دادن گفته‌های حاضران، تصاویری که از پشت صحنه منتشر شده بود و همچنین صحبت‌های اخیر جما چان، می‌توان به این نتیجه رسید که شخص سوم مثلث عشقی، ایکاریس قدرتمندترین اترنال باشد.

کوین فایگی (Kevin Feige) رئیس استودیوی مارول در مصاحبه‌ی خود در نوامبر سال گذشته‌ی میلادی، The Eternals را یکی از پرهزینه‌ترین پروژه‌ها توصیف کرد:

فیلم بسیار عظیم و در نتیجه پرهزینه‌ای است. با ساخت این اثر موافقت شد؛ زیرا به چشم‌اندازی که برای آن مشخص شد ایمان داشته و مطمئن هستیم شخصیت‌های داستان پتانسیل دستیابی به موفقیت را دارند. همچنین اعتقاد داریم باید رشد کنیم، تکامل بیابیم و استانداردهای تازه‌ای را برای این ژانر تعیین کنیم.

از دیگر بازیگران حاضر در فیلم ابرقهرمانی The Eternals می‌توان به آنجلینا جولی (Angelina Jolie) در نقش تینا، کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) در نقش کینگو، سلما هایک (Salma Hayek) در نقش آجاک و لورن ریدلاف (Lauren Ridloff) در نقش ماکاری اشاره کرد. در پایان، لازم به ذکر است که این اثر از تاریخ ۱۶ آبان سال ۱۳۹۹ (۶ نوامبر ۲۰۲۰) در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments