تماشا کنید: قسمت چهارم The Dark Pictures Anthology معرفی شد

این بازی The Devil in Me نام دارد

به لطف ویدیویی که ساعاتی قبل به فضای مجازی آمد، قسمت چهارم The Dark Pictures Anthology رسما معرفی شده است.

سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) یک استودیو بریتانیایی است که در سال ۲۰۰۸ میلادی تاسیس شد. پس از اینکه یکی از بسته‌های الحاقی LittleBigPlanet را توسعه دادند، به یکی از همکاران بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی تبدیل شده و محصولات مختلفی را برایشان ساختند. آن‌ها همچنین Until Dawn را در پرونده هنری خود دارند که یک بازی ترسناک، درام و تعاملی است. عنوان مزبور در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد و علی‌رغم تبلیغات پایین، انتظارات تجاری را برآورده کرد. سوپرمسیو چند سال پیش به همکاری خود با سامورایی‌ها خاتمه داد اما با استفاده از فرمول آنتیل داون، سری بازی‌های The Dark Pictures Anthology را خلق کرده است.

The Dark Pictures Anthology مانند Until Dawn ترسناک، درام و تعاملی بوده و قصه شخصیت‌های مختلفی را روایت می‌کند که به دنبال بقای خود هستند. همان‌طور که از نامش پیداست، یک آنتالوژی بوده و هر قسمت آن داستان کاملا مستقلی را روایت می‌کند. قسمت اول تحت عنوان Man of Medan در سال ۲۰۱۹ میلادی به بازار آمد. با فاصله حدودا یک سال نوبت به قسمت دوم رسید که Little Hope نام دارد. اخیرا هم قسمت سوم، یعنی House of Ashes در دسترس قرار گرفته است.

قسمت چهارم The Dark Pictures Anthology به یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر معرفی شده است. او که چندی پیش The Dark Pictures Anthology: House of Ashes را خریداری کرده بود، پس از اتمام داستان با ویدیویی مواجه شد که نسخه چهام را معرفی می‌کند؛ ویدیویی که بیش از یک دقیقه زمان داشته و فردی را پشت میز نشان می‌دهد. در همین حین، صدای مردی را می‌شنویم که می‌پرسد: «می‌خواهی بدانی قاتل بودن چگونه است؟» او در ادامه قتل انسان‌ها را به کاری عمیق و ژرف تشبیه می‌کند که باید به آن افتخار کرد.

فردی که در تریلر رونمایی The Dark Pictures Anthology به عنوان یک راوی ظاهر شده، در ادامه صحبت‌های خود می‌گوید هیچ چیزی قابل‌مقایسه با تماشای فردی نیست که در حال خونریزی بوده و به تدریج به مرگ نزدیک می‌شود. او همچنین جملاتی را به زبان می‌آورد که نشان می‌دهد از دیدن ترس انسان‌ها و التماس کردنشان لذت می‌برد. طبق آنچه در ثانیه‌های پایانی به نمایش درمی‌آید، نسخه چهارم The Devil in Me نام داشته و یک پایان‌بندی برای فصل اول به شمار می‌رود. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، سوپرمسیر گیمز اعلام کرده بود The Dark Pictures Anthology از ۸ نسخه تشکیل شده است.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes اواخر مهر ماه عرضه شد و در بحبوحه جنگ عراق (سال ۲۰۰۳ میلادی) روایت می‌شود. اتفاقات حول محور یک گروه متشکل از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و سازمان جاسوسی سیا می‌چرخد که وارد یک معبد زیرزمینی شده و با موجوداتی ترسناک و کشنده مواجه می‌شوند. آن‌ها حالا باید راهی برای نجات خود بیابند. طبق گفته سازندگان، House of Ash هیچ گونه پیام سیاسی یا ضد جنگی را در خود جای نداده است.

سوپرمسیو گیمز در تریلری که با محوریت The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me ساخته هیچ اشاره‌ای به تاریخ انتشار نکرده است اما با توجه فاصله زمانی بین نسخه‌های پیشین، بازی مزبور به احتمال زیاد سال آینده میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا