نام قسمت چهارم The Dark Pictures Anthology لو رفت

قسمت سوم هنوز به بازار نیامده است

نام قسمت چهارم The Dark Pictures Anthology

در حالی که قسمت سوم هنوز برای پلتفرم‌های هدف عرضه نشده، نام قسمت چهارم The Dark Pictures Anthology لو رفته است.

سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) چند سال پیش با همکاری سونی یک بازی تعاملی و ترسناک به نام Until Dawn ساخت و به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه کرد. اگرچه سامورایی‌ها در زمینه بازاریابی چندان تلاش نکرده بودند، عنوان مزبور توانست به فروش خوبی دست یافته و انتظارات را برآورده کند. سوپرمسیو بنا به دلایلی به همکاری خود با سونی خاتمه داد اما تصمیم گرفت از فرمولی که دست یافته بود، برای توسعه محصولات تازه بهره ببرد. در همین راستا، با همکاری بندای ناکو اینترتینمنت از The Dark Pictures Anthology رونمایی کرده است که یک مجموعه آنتالوژی بوده و هر قسمتش داستانی کاملا مستقل را روایت می‌کند.

اولین قسمت The Dark Pictures Anthology تحت عنوان The Dark Pictures Anthology: Man of Medan در آگوست ۲۰۱۹ عرضه شد. این بازی از دوربینی سوم شخص بهره برده و کاربر باید کنترل شخصیت‌های مختلفی را بدست بگیرد که در یک کشتی ارواح گرفتار شده و به دنبال راه فراری هستند. تصمیماتی که کاربر در طول بازی اتخاذ می‌کند روی روند داستان تاثیر مستقیم داشته و می‌تواند سرنوشت‌های متفاوتی را رقم بزنند. قسمت دوم با نام Little Hope در سال ۲۰۲۰ به بازار آمد و قسمت سوم هم House of Ashes نام داشته و فاصله چندانی با انتشار جهانی ندارد.

در حالی که قسمت سوم هنوز به بازار نیامده، نام قسمت چهارم The Dark Pictures Anthology و لوگوی آن لو رفته است. ماجرا به یک کاربر توییتری مربوط می‌شود که با نام RobotBrush فعالیت می‌کند. او چندی پیش و به صورت اتفاقی متوجه شد سوپرمسیو گیمز یک نماد بازرگانی جدید تحت عنوان The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me را ثبت کرده است. در حال حاضر اطلاعاتی از داستان موجود نیست. در ادامه می‌توانید تصویر مربوط به لوگو را مشاهده کنید:

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes با الهام از فیلم‌های مختلفی از جمله Aliens، Predator ،The Descent و At the Mountains of Madness ساخته شده و داستانش درباره یک گروه متشکل از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و سازمان سیا است. اتفاقات در جریان جنگ عراق (سال ۲۰۰۳ میلادی) و در یک معبد زیرزمینی روایت می‌شود. شخصیت‌های اصلی هیچ گونه پشتیبانی‌ای نداشته و باید خودشان را از دست هیولاهایی که بیدار شده‌اند نجات دهند. سازندگان در سوپرمسیو گیمز تاکید کرده‌اند داستانشان قصد ندارد هیچ گونه پیامی مرتبط با جنگ یا سیاست را انتقال دهد.

یکی از ویژگی‌های شاخص نسخه‌های پیشین The Dark Pictures Anthology، استفاده از چهره‌های شاخص برای طراحی شخصیت‌ها بوده است؛ ویژگی‌ای که در House of Ashes هم دیده می‌شود. سازندگان این بار به سراغ اشلی تیزدیل (Ashley Tisdale) رفته و یکی از شخصیت‌ها را با الهام از او ساخته‌اند. تیزدیل، بازیگر و خواننده آمریکایی بوده و از فیلم‌های شاخصش می‌توان Donnie Darko را نام برد.

در انتها، لازم به ذکر است The Dark Pictures Anthology: House of Ashes در تاریخ ۳۰ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ اکتبر) برای کنسول‌های نسل هشتمی، نسل نهمی و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا