1%
  • 0/10

تماشا کنید: فصل سوم انیمه جوجوتسو کایسن تایید شد

انتشار نخستین اطلاعات از داستان

تماشا کنید: فصل سوم انیمه جوجوتسو کایسن تایید شد ۰ ۰۹ دی ۱۴۰۲ تریلر کپی لینک

استودیوی توهو انیمیشن با انتشار یک تیزر در وب سایت یوتیوب، ساخت فصل سوم انیمه جوجوتسو کایسن را تایید کرده است.

Attack on Titan باعث شد انیمه به شهرت و محبوبیت بالایی در میان مخاطبان غیرژاپنی دست یافته و مسیر برای موفقیت دیگر انیمه‌ها هموار شود. یکی از انیمه‌های نسبتاً جدیدی که این روزها سر زبان‌ها افتاده، Jujutsu Kaisen است که بر اساس مانگایی به همین نام ساخته شده و نخستین بار اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی روی آنتن رفت.

انیمه جوجوتسو کایسن درباره پسری نوجوان به نام یوجی ایتادوری است که علی‌رغم فیزیک بدنی عالی، تمایلی به عضویت در تیم ورزش مدرسه نداشته و ترجیح می‌دهد وقتش را در انجمن تحقیقاتی بگذراند. او طی اتفاقاتی با سوکونا مواجه شد که پادشاه نفرین‌ها است. یوجی بخاطر نجات دوستانش انگشتی که حامل قدرت سوکونا بوده را خورده و بدین ترتیب، به میزان او تبدیل می‌شود. شخصیت اصلی داستان حالا باید راهی برای از بین بردن پادشاه نفرین‌ها بیابد.

توهو انیمیشن (Toho Animation) ساعاتی قبل تیزری را در کانال یوتیوب خود قرار داده و بواسطه آن فصل سوم انیمه جوجوتسو کایسن را تایید کرده است. ویدیوی تبلیغاتی مزبور بسیار کوتاه بوده و تنها ۲۰ ثانیه دارد. تیزر همچنین شخصیت‌های مختلف داستان مانند کامو نوریتوشی، ایتادوری، مگومی و یوتا را به نمایش گذاشته و وعده نبردهایی مرگبار را می‌دهد.

طبق اطلاعات رسمی، فصل سوم Jujutsu Kaisen اقتباسی از آرک Culling Games بوده و می‌توان انتظار داشت نبردهای حماسی آن بیشتر از آرک Shibuya Incident باشد. در ضمن، سازندگان در توهو انیمیشن و استودیوی ماپا (MAPPA) جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشته و مشخص نیست قسمت‌های جدید چه زمانی از راه می‌رسند.

پست تایید شدن فصل سوم انیمه جوجوتسو کایسن در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) طی ساعات اولیه توانسته میلیون‌ها بازدید را به ثبت برساند؛ موضوعی که نشان می‌دهد Jujutsu Kaisen در حال حاضر از محبوبیت بسیار بالایی در میان علاقه مندان به انیمه برخوردار است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments