با ساخت اولین اسپین آف The Boys رسما موافقت شد + انتشار جزئیات جدید

تاریخ انتشار مشخص نیست

ساخت اولین اسپین آف The Boys

طبق گزارشی که وب سایت The Wrap اخیرا کار کرده، آمازون به صورت رسمی با ساخت اولین اسپین آف The Boys موافقت کرده است.

پرایم ویدیو، یک سرویس استریم است که به آمازون تعلق دارد. اگرچه هنوز نتوانسته به محبوبیت نتفلیکس دست یابد، لیست محصولاتش نام‌هایی را در خود جای داده که نباید به سادگی از کنارشان گذشت. یکی از نام‌ها، The Boys است. این سریال ابرقهرمانی توسط اریک کریپک (Eric Kripke) ساخته شده و اقتباسی از کمیک بوک‌هایی به همین نام به شمار می‌رود. داستان درباره تعدادی از انسان‌های عادی است که می‌خواهند پشت پرده گروهی از ابرقهرمانان به نام The Seven را افشا کرده و به مردم عادی ثابت کنند آن‌ها برخلاف چیزی که نشان می‌دهند، به دنبال اهداف شومی هستند.

موفقیت و محبوبیت بالای The Boys به انتشار دو فصل از آن منجر شده است. آمازون همچنین دستور داده دو اسپین آف با محوریت سریال مزبور ساخته شود: اولین اسپین آف بر اساس کمیک بوک G-Men بوده و اتفاقاتش در دانشگاهی به خصوص رخ می‌دهد. افراد جوانی که دارای قدرت‌های فراانسانی هستند، به دانشگاه مزبور آمده و تست‌های متعددی را پشت سر می‌گذارند. هدف از انجام تست‌ها، شناسایی بهترین‌ها و امضای قرارداد با آن‌ها است. به هر حال، فعالیت‌های ابرقهرمانانه حالا به یک تجارت بزرگ و پرسود شباهت دارد؛ دومین اسپین آف هم احتمالا یک فیلم سینمایی بوده و به انحرافات جنسی ابرقهرمانان خواهد پرداخت.

طبق گزارشی که در خروجی وب سایت The Wrap قرار گرفته، آمازون به ساخت اولین اسپین آف The Boys چراغ سبز نشان داده و میشل فزکس (Michele Fazekas) و تارا باترز (Tara Butters) به عنوان شورانر روی آن کار می‌کنند. اگر اخبار را دنبال کرده باشید، باید به یاد بیاورید قبلا کریگ روزنبرگ (Craig Rosenberg) به عنوان شورانر پروژه معرفی شده بود. طبق ادعای نویسنده گزارش، روزنبرگ به خاطر اختلاف نظر تیم را ترک کرد تا افراد جدیدی جایگزینش شوند. اریک کریپک درباره سریال تلویزیونی G-Men گفت:

اسپین آف ما [مانند سریال اصلی] در Vought Cinematic Universe روایت می‌شود اما لحن و سبک منحصربفردی دارد. این اثر المان‌های سریال‌های با محوریت دانشگاه را در خود جای داده و درباره گروهی از ابرقهرمانان جوان، شگفت‌انگیز، پیچیده و گاهی اوقات مرگبار است.

میشل و تارا نابغه بوده و بابت حضورشان در تیم تولید بسیار هیجان‌زده هستیم. همچنین از سونی و آمازون بابت مهیا کردن چنین فرصتی تشکر می‌کنیم. ما عاشق این اسپین آف بوده و بی‌صبرانه منتظر هستیم تا آن را برایتان به نمایش درآوریم.

در صورتی که با روند ساخت سریال‌ها آشنا نیستید، باید بگوییم استودیو‌ها نخست یک تیم تشکیل داده و با کمک آن‌ها فیلمنامه‌ها را آماده می‌کنند. با رخ دادن این اتفاق، شبکه یا سرویس استریمی که وظیفه نشر را بر عهده دارد، عوامل مختلف را در نظر گرفته و بر اساس‌شان، نظر نهایی پیرامون تایید یا متنفی شدن پروژه را اتخاذ می‌کند. حالا که اقتباس سریالی G-Men چراغ سبز را دریافت کرده، می‌توان گفت مسئولان استودیو آمازون نسبت به کیفیت فیلمنامه‌ها اطمینان دارند.

فصل سوم The Boys اخیرا فاز فیلمبرداری را به انتها رساند. با در نظر گرفتن اینکه صحنه‌های زیادی شامل جلوه‌های ویژه می‌شوند، قسمت‌های جدید احتمالا در سال آتی میلادی از راه می‌رسند. اسپین آف هم در خوشبینانه‌ترین حالت اواخر ۲۰۲۲ یا اوایل ۲۰۲۳ در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

لوکاس فیلم و دیزنی پلاس قصد دارند خط‌های داستانی سه سریال The Book of Boba Fett ،The Mandalorian و Ahsoka را در نقطه‌ای تلاقی داده و اصطلاحا یک کراس اور با محوریتشان بسازند؛ اقدامی که ممکن است توسط آمازون و در قبال سریال The Boys و اسپین آفش رخ دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا