#مهسا_امینی

فیلم‌برداری فصل چهارم سریال The Boys به‌زودی آغاز می‌شود

کارل اربن از اشتیاقش برای ادامه سریال پسران می‌گوید

فصل چهارم سریال The Boys

فیلم‌برداری فصل چهارم سریال The Boys در حالی آغاز می‌شود که هنوز فصل سوم این سریال به‌طور کامل به پایان نرسیده و هنوز ۲ اپیزود دیگر برای انتشار باقی مانده است.
کارل اربن (Karl Urban) ستاره سریال The Boys‌ در یک مصاحبه اختصاصی با سایت Collider که برای فیلم انیمیشنی The Sea Beast تدارک دیده شده بود درباره زمان آغاز فیلم‌برداری فصل چهارم سریال پسران صحبت کرد.
بله، احتمالا فیلم‌برداری فصل چهارم در ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد) شروع می‌شود.

احتمالا فیلم‌برداری فصل چهارم در ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد) شروع می‌شود. من هم به پروژه فیلم‌برداری باز می‌گردم و بی‌صبرانه منتظر شروع پروژه هستم. گروه فیلم‌برداری سخت تلاش می‌کنند و من مشتاق از سرگیری داستان کاراکترها پس از پایان این فصل (فصل سوم) هستم.

کارل اربن

دو فصل اول سریال The Boys کاراکتر بیلی بوچر با بازی کارل اربن را دنبال می‌کرد که در حال سامان دادن به گروهی برای شکار هوم‌لندر، قوی‌ترین ابرقهرمان روی زمین، بود. این تیم در زیرزمین در حالی فعالیت می‌کردند که می‌بایست از موقعیت‌های ناعادلانه جان سالم به در ببرند و تنها با استفاده از عقلشان افرادی را که دارای انواع قدرت‌های ماورایی و به‌خصوص هستند را کنترل کنند. با این حال در فصل سوم، این تیم با نام The Boys رسمیت پیدا کرد و به‌عنوان یک ارگان دولتی که مسئولیت آماده‌سازی ابرقهرمانان را برای موقعیت‌های مختلف برعهده داشت فعالیت می‌کرد. چنین تغییر وضعیتی منجر به هیجان‌انگیزتر شدن فصل سوم سریال The Boys و وقوع اتفاقات غیرمنتظره برای طرفداران شد.
متاسفانه از آنچه که در خلال فصل چهارم سریال خواهیم دید اطلاعی نداریم، اما با وجود اینکه فرایند فیلم‌برداری به‌زودی آغاز می‌شود، احتمال می‌رود که فصل چهارم سال آینده در پلتفرم Prime Video به نمایش در بیاید. در حال حاضر، هنوز منتظر پایان فصل سوم سریال هستیم. طبق آنچه که تا کنون رخ داده است می‌دانیم که تعادل میان گروه The Boys و گروه The Seven‌ در معرض خطر است و این در حالی‌ست که هوم‌لندر روز به روز افسارگسیخته‌تر می‌شود و بوچر هر آنچه که در دست قدرت دارد را انجام می‌دهد تا انتقامش را از ابرقهرمانان بگیرد.

در کنار اربن، در فصل سوم سریال پسران شاهد بازگشت جک کواید (Jack Quaid)، تامر کاپون (Tomer Capon)، کارن فوکوهارا (Karen Fukuhara)، آنتونی استار (Antony Starr)، دومینیک مک‌الیگوت (Dominique McElligott)، جسی آشر (Jessie Usher)، چیس کرافورد (Chace Crawford)، ناتان میچل (Nathan Mitchell)، آیا کش (Aya Cash)، ارین موریارتی (Erin Moriarty) و لاز آلونسو (Laz Alonso) بودیم. همچنین، کاراکتر‌های جدیدی از جمله سولجر بوی (Jensen Ackles)، کریمسون کانتس (Laurie Holden)، سوپرسونیک (Miles Gaston Villanueva)، بلو هاوک (Nick Weschler) و گان پاودر (Sean Patrick Flannery) معرفی شدند.
۶ اپیزود اول فصل سوم سریال The Boys در حال حاضر در سرویس Prime Video موجود هستند. اپیزودهای جدید روز جمعه هر هفته منتشر می‌شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا