نام قسمت اول فصل سوم The Boys مشخص شد

اعلام زمان شروع فیلمبرداری

نام قسمت اول فصل سوم The Boys

اریک کریپک نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی با انتشار یک پست در توییتر نام قسمت اول فصل سوم The Boys را فاش ساخت.

در شرایطی که استودیوهای مارول و دی‌سی سعی دارند ابرقهرمانان را به عنوان شخصیت‌های مثبت به تصویر بکشند، آمازون در مسیر متفاوتی قدم گذاشت. این استودیوی آمریکایی با همکاری اریک کریپک (Eric Kripke) اقتباس سریالی کمیک بوک‌های The Boys را تولید کرده است. داستان آن حول محور گروهی به نام The Boys می‌چرخد که از ماهیت واقعی و قصد‌های شیطانی ابرقهرمانان اطلاع داشته و سعی دارند ادعاهای خود را به اثبات همگان برسانند؛ زیرا ابرقهرمانان مورد بحث در میان مردم جهان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در ضمن، رهبری گروه The Boys را هم بیلی بوچر بر عهده دارد که نقشش را کارل اوربان (Karl Urban) ایفا می‌کند.

The Boys به واسطه‌ی نگاه متفاوتش به ابرقهرمانان و همچنین کیفیت ساخت بالا، از همان ابتدای کار موفق شد توجه منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کند. همین موفقیت‌ها باعث شد فصل دوم ساخته و در سپتامبر سال جاری میلادی از پرایم ویدیو پخش شود. این فصل پا را فراتر گذاشت و با ثبت رکوردی دو برابر فصل نخست، به «پربازدیدترین اثر اورجینال پرایم ویدیو» تبدیل شد. میزان بازدیدهای آن حتی از آثار پخش شده در نتفلیکس هم بیشتر بود تا زنگ خطر برای مدیران این سرویس استریم به صدا در بیاید. در ضمن، فصل سوم سریال در فاز پیش‌تولید قرار دارد.

اریک کریپک با انتشار یک پست در توییتر نام قسمت اول فصل سوم The Boys را فاش ساخت. با توجه به تصویری که به توییت ضمیمه شده، قسمت هفدهم Payback نام دارد. این نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی همچنین گفت فیلمبرداری فصل سوم اوایل سال آینده‌ی میلادی آغاز خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را مشاهده کنید:

در کمیک بوک‌های پسران غیر از The Seven یک گروه ابرقهرمانی دیگر هم تحت عنوان Payback وجود دارد؛ گروهی که به نوعی نسخه‌ی پارودی اونجرز به شمار می‌رود. انتخاب چنین نامی برای قسمت اول فصل سوم The Boys بدون شک یک اشاره به این گروه است. با توجه به اطلاعاتی در گذشته منتشر شده بودند، می‌دانیم Payback در قسمت‌های جدید حاضر خواهند بود. رهبری‌شان بر عهده‌ی ابرقهرمانی به Soldier Boy قرار دارد که نقشش به جنسن اکلس (Jensen Ackles) سپرده شده است. حضور دیگر اعضای گروه هم تایید شده اما اینکه کدام یک به سریال اضافه می‌شوند فعلا مشخص نیست و باید منتظر جزئیات بیشتر ماند.

The Boys سریال بی‌حاشیه‌ای نبوده است. آمازون تمامی قسمت‌های اول فصل را به صورت همزمان منتشر کرده بود. اتخاد سیاست متفاوتی در قبال فصل دوم و انتشار با فاصله‌ی قسمت‌ها باعث به وجود آمدن موجی از اعتراضات در شبکه‌های اجتماعی شد. طرفداران حتی نمره‌های پایینی را به سریال دادند تا بدین ترتیب صدای خود را به گوش مدیران برسانند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا