1%
  • 0/10

ساخت فصل دوم سریال The Book of Boba Fett به کجا رسید؟

سریالی که در زمان پخش شدیداً موفق بود

ساخت فصل دوم سریال The Book of Boba Fett به کجا رسید؟ ۰ ۰۸ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل دوم سریال The Book of Boba Fett

تمورا موریسون، بازیگر اهل نیوزلند، در بخشی از مصاحبه اخیر خود درباره ساخت فصل دوم سریال The Book of Boba Fett گفتگو کرده است.

پس از موفقیت‌هایی که سریال The Mandalorian برای استودیوی لوکاس فیلم و سرویس استریم دیزنی پلاس به ارمغان آورد، والت دیزنی تصمیم گرفت بخشی از تمرکز خود را روی ساخت اسپین آف‌های آن قرار دهد. در همین راستا، شخصیت بوبا فت با نقش آفرینی تمورا موریسون (Temuera Morrison) در فصل دوم حضور یافت تا انتشار سریال اختصاصی او زمینه چینی شود.

سریال The Book of Boba Fett چند سال پس از اتفاقات Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi جریان دارد. بوبا فت بنا به دلایلی تصمیم می‌‎گیرد به همراه فنک شاند به سیاره تاتویین رفته و قلمرویی که قبلاً تحت کنترل جابای هات قرار داشت را به تصاحب خود درآورد. در ضمن، شخصیت دین جارین با نقش آفرینی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در این اثر حضور دارد.

تمورا موریسون اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Newshub انجام داده و در بخشی از آن به ساخت فصل دوم سریال The Book of Boba Fett پرداخته است. طبق گفته این بازیگر نیوزلندی، لوکاس فیلم و والت دیزنی (Walt Disney) هنوز به فصل دوم چراغ سبز نشان نداده و حتی مشخص نیست چه قصدی دارند:

نمی‌دانم چه اتفاق در حال افتادن است. فکر می‌کنم در آن مرحله هستند که همه چیز به بودجه، کاری که می‌خواهند [در فصل دوم] انجام دهند و هزینه‌ها بستگی دارد.

با توجه به طرفدارانی که ملاقات کرده‌ام، همه آن‌ها خواهان فصل دوم هستند اما نمی‌دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

سریال کتاب بوبا فت نه تنها در زمینه بازخوردهای منتقدان عملکرد خوبی داشت، بلکه در زمینه بازدید هم عالی ظاهر شد. با این حال، سکوت لوکاس فیلم درباره ساخت فصل دوم و عدم تایید آن کاملاً قابل پیش بینی بود. زیرا سریال The Book of Boba Fett با نمایش سرگذشت بوبا فت پس از Return of the Jedi و کنترل او بر قلمرو جابای هات عملاً به یک جمع بندی رسید.

نخستین باری نبوده که بازیگر نقش بوبا فت به انتقاد از دست اندرکاران فرنچایز جنگ ستارگان (Star Wars) می‌پردازد. او در گذشته بابت حضور پررنگ مندلورین و به حاشیه رانده شدن شخصیت خودش در سریال The Book of Boba Fett گله کرده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments