تصاویر پشت صحنه، حضور سه ابرقهرمان مهم دی‌سی در The Batman را تایید می‌کنند

بتمن تنها نیست!

حضور سوپرمن در The Batman

یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر ساعاتی قبل تصویری را به اشتراک گذاشت که حضور سوپرمن در The Batman را تایید می‌کند.

قبل از برگزاری رویداد DC FanDome و انتشار اولین تریلر، یکی از بزرگترین سوال‌ها پیرامون The Batman به تایملاینش مربوط می‌شد. طرفداران کنجکاو بودند بدانند تایملاین اتفاقات فیلم با تایملاین دنیای سینمایی دی‌سی مشابه است یا خیر. بعد از اینکه مشخص شد داستان در تایملاین متفاوتی جریان دارد، احتمال ملاقات بتمن رابرت پتینسون (Robert Pattinson) و نسخه‌های جدید دیگر ابرقهرمانان از جمله سوپرمن هنری کویل (Henry Cavill) و واندروومن گل گدوت (Gal Gadot) به صفر رسید. با این حال، به نظر می‌رسد شوالیه‌ی تاریکی تنها ابرقهرمان حاضر در تایملاینش نبوده و علاقه‌مندان باید خود را برای ملاقات با نسخه‌های متفاوت ابرقهرمانان مشهور و مهم کمیک بوک‌های دی‌سی آماده کنند.

یکی از کاربران توییتر که با نام مستعار VENGEANCE فعالیت می‌کند، تصویری را از پشت صحنه منتشر کرد که حضور واندروومن و سوپرمن در The Batman را تایید می‌کند. در تصویر مورد بحث دو هنرور را مشاهده می‌کنیم که یکی از آن‌ها لباس ابرقهرمانی شاهدخت دایانا و دیگری لباس ابرقهرمانی کلارک کنت را به تن کرده‌اند. در حال حاضر مشخص نیست این دو نفر بازیگران نقش واندروومن و سوپرمن بوده یا مردم عادی هستند که به مناسبت یک جشن مانند هالووین شبیه به آن‌ها لباس پوشیده‌اند. در هر دو صورت، این تصویر حکم تاییدی بر حضور دایانا و کلارک است.

ماجرا به همین یک مورد ختم نمی‌شود. جیک همیلتون (Jake Hamilton) خبرنگار Fox 32 اخیرا موفق شد سر صحنه‌ی فیلمبرداری The Batman در شیکاگو حاضر شود. البته دست‌اندرکاران و تیم بازیگری فعلا در انگلستان هستند اما به زودی به شیکاگو خواهند آمد تا صحنه‌های باقی مانده را در این شهر ضبط کنند. همیلتون در هنگام گشت و گذار در صحنه‌ی فیلمبرداری با پوستری مواجه شد که پاره شده اما بخش‌هایی که همچنان روی دیوار چسبیده‌اند طرحی شبیه به لوگوی فلش را به نمایش می‌گذارند. با در نظر گرفتن اینکه حضور واندروومن و سوپرمن در فیلم عملا تایید شده، حضور نسخه‌ی متفاوت بری آلن نباید چندان غافل‌گیرکننده باشد. در ادامه می‌توانید دو تصویر را مشاهده کنید.

تصویری که جیک همیلتون به اشتراک گذاشته، یک نکته‌ی مهم دیگر را هم در بر می‌گیرد. اگر از طرفداران پروپاقرص آثار دی‌سی باشید، باید بدانید عبارت Destroy GothCorp به مستر فریز اشاره دارد. GothCorp همان شرکتی است که ویکتور فرایز در Batman: The Animated Series برای آن کار می‌کرد. ویکتور در جریان یکی از آزمایش‌ها به خاطر دخالت صاحب شرکت همسرش را از دست داد و خودش هم مجبور شد یک لباس محصوص به تن کند تا زنده بماند. او بعد از این اتفاق‌ها تصمیم گرفت تمام تلاشش را در راستای نابودی GothCorp به کار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا