فیلمبرداری The Batman 2 چه زمانی آغاز می‌شود؟

شایعه حضور دشمنی جدید دوباره پیچیده است

فیلمبرداری The Batman 2 چه زمانی آغاز می‌شود؟ سورنا رضایی ۰ ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
فیلمبرداری The Batman 2

یکی از افشاگرهای صنعت فیلم و سریال به نام MyTimeToShineHello اخیراً زمان آغاز فیلمبرداری The Batman 2 را فاش کرده است.

در حالی که فیلم‌های DC Extended Universe طی سال‌های گذشته عملکردی ضعیف داشتند، The Batman توانست بعنوان یک اثر ابرقهرمانی نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده، بلکه فروشی حدوداً ۸۰۰ میلیون دلاری را به ثبت برساند. از همین رو، استودیو دی سی و وارنر به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان داده‌اند. مت ریوز (Matt Reeves) برای نویسندگی و کارگردانی بازمی‌گردد و رابرت پتینسون (Robert Pattinson) هم بار دیگر شوالیه تاریکی را به تصویر می‌کشد.

MyTimeToShineHello یک افشاگر بوده و در حوزه‌های فیلم و سریال فعالیت دارد. او اخیراً زمان آغاز فیلمبرداری The Batman 2 را لو داده و روی حضور دشمنی جدید تاکید کرده است. طبق ادعای MTTSH، پروژه مزبور قرار بوده در نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۰ آبان الی ۹ آذر) جلوی دوربین برود اما حالا قرار است روند ضبط صحنه‌ها در مارس ۲۰۲۴ (مصادف با ۱۱ اسفند الی ۱۲ فروردین ۱۴۰۳) آغاز شود. افشاگر مشهور معتقد است اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی به تاخیر در فاز تولید منجر شد. در ضمن، او بار دیگر تاکید کرد کلی فیس در قسمت دوم حضور دارد.

نخستین باری نیست که افشاگران از حضور کلی فیس در The Batman Part II خبر می‌دهند. اگر فرض را بر درست بودن ادعاهای آن‌ها بگذاریم، بدون شک با نسخه متفاوتی از این ابرشرور ملاقات خواهیم کرد. زیرا دنیایی که مت ریوز برای اقتباس جدید بتمنش (Batman) ساخته، تفسیری مبتنی بر واقعیت گرایی است؛ ویژگی‌‌ای که در تضاد با توانایی تغییر شکل کلی فیس قرار دارد.

The Batman 2، تنها پروژه‌ای نیست که با محوریت دنیای بتمن مت ریوز ساخته می‌شود. سریال The Penguin هم در دست تولید بوده و حکم یک اسپین آف را دارد. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، این اثر نحوه به قدرت رسیدن پنگوئن در دنیای تبهکاری شهر گاتهام را مورد کاوش قرار می‌دهد. در ضمن، فصل اول از ۸ قسمت تشکیل شده و در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی منتشر خواهد شد.

در انتها، قسمت دوم بتمن برای اکران از تاریخ ۱۱ مهر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۳ اکتبر سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا