جدیدترین تصاویر فیلم The Batman بروس وین پتینسون را نشان می‌دهد

بروس وین و بتمن در یک قاب

جدیدترین تصاویر فیلم The Batman

جدیدترین تصاویر فیلم The Batman نگاهی دیگر به بروس وین با بازی رابرت پتینسون انداخته و او را با نقاب و بدون نقاب، نشان‌ می‌دهد. بتمن جدیدترین فیلم شخصیت نمادین کمیک‌های  دی‌سی است که از زمان اولین حضورش در سال ۱۹۳۹ به اشکال مختلف در تمامی رسانه‌های بین‌المللی ظاهر شده است. علاوه بر رابرت پتینسون بن افلک همچنان در این نقش در کنار مایکل کیتون به عنوان بتمن دنیای جایگزین در فیلم آینده فلش در سال ۲۰۲۲ ظاهر خواهد شد، بنابراین داستان بتمن پتینسون در مسیری متفاوت از دنیای فیلم  Justice League از دنیای توسعه یافته دی‌سی قرار دارد.

فیلم  The Batman  همچنین هر شخصیت اصلی دیگری را که در داستان‌های بتمن حضور داشته بازسازی کرده است. زن گربه‌ای، کمیسر گوردون، آلفرد پنی ورث و شخصیت‌های شرور این فیلم یعنی The Riddler و The Penguin که به ترتیب توسط پل دانو و کالین فارل بازی خواهند شد در این اثر حضور دارند. بتمن در تاریخ ۴ مارس ۲۰۲۲ وارد سینماها خواهد شد.

هم اکنون مجله Empire به تازگی دو تصویر انحصاری جدید از این فیلم منتشر کرده است که نشان می دهد بتمن رابرت پتینسون در معرض خطر قرار گرفته است. هر دو تصویر مرد  شنل پوش را کاملاً خیس نشان می‌دهد، اما تصویر اول او را در تاریکی در لباس مخصوص و زیبای خود را نشان داده و دومی پتینسون بدون نقاب را نشان می‌دهد که به همان اندازه خیس شده است و خسته و نگران به نظر می‌رسد. دقیقاً مشخص نیست که او چگونه در این وضعیت قرار گرفته، اما به نظر می‌رسد هر دو تصویر مربوط به یک صحنه هستند، با توجه به ساختار معماری مشابه در پس‌زمینه تصاویر، به این معنی که این احتمالاً نگاهی اجمالی به Batcave در این فیلم جدید است. 

در این فیلم بتمن با بازی پتینسون در دومین سال مبارزات خود با جنایتکاران گاتهام قرار دارد و اگرچه ممکن است این فیلم داستان اصلی او را نشان ندهند، اما تمرکز اصلی این فیلم به داستانی بسیار خاص خواهد بود. او در حالی که The Riddler را تعقیب می‌کند، یک توطئه جنایت گسترده در شهر گاتهام را کشف می‌کند که با خانواده خود او پیوند خورده است. او مجبور خواهد شد برای کمک به نجات شهر، به احتمال زیاد با زن گربه‌ای، که آخرین بار در  لایو اکشن شوالیه تاریکی برمی‌خیزد با بازی آن هاتاوی  دیده شده مبارزه کند.  با توجه به این تصاویر به نظر می‌رسد که بروس وین از یک خراش بزرگ جان سالم به در برده است که او را تا حدودی خشمگین و غم‌جور کرده است. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا