تصویر پشت صحنه The Batman بتمن و گجت محبوبش را نشان می‌دهد

تصویر جدید، هدیه مت ریوز به طرفداران

تصویر پشت صحنه The Batman بتمن و گجت محبوبش را نشان می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصویر پشت صحنه The Batman

مت ریوز فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی ساعاتی قبل و به مناسبت روز بتمن تصویر پشت صحنه The Batman را به اشتراک گذاشته است.

بن افلک (Ben Affleck) پس از پیوستن به فرنچایز DC Extended Universe با وارنر و دی‌سی فیلمز به توافق رسید تا جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن را بسازد. با گذشت مدتی، مجبور شد به خاطر مشکلات روحی پروژه را ترک کند. استودیوها روند جستجو را آغاز کرده و نهایتا تصمیم گرفتند وظیفه کارگردانی و ایفای نقش اصلی را به مت ریوز (Matt Reeves) و رابرت پتینسون (Robert Pattinson) بسپارند. در ضمن، فیلم The Batman قرار بود بخشی از DCEU باشد اما حالا اتفاقاتش در زمین شماره ۲ رخ داده و هیچ ارتباطی با فیلم‌هایی مانند Justice League ندارد.

بتمن برخلاف دیگر اعضای لیگ عدالت هرگز قدرت فراطبیعی نداشته و برای مقابله با قانونشکنان گاتهام به مهارت‌های خود در مبارزه تن به تن، حل معماهای پیچیده و صد البته ثروت عظیمش اتکا کرده است. به طور دقیق‌تر، بروس وین همیشه از ثروت خود برای تهیه تجهیزات پیشرفته بهره می‌برد تا بدین طریق بتواند نسبت به دشمنان خود برتری داشته باشد. این ویژگی از همان ابتدا همراه بتمن بوده و طی چند دهه‌ای از که رونمایی‌اش می‌گذرد، شاهد نمایشش در اقتباس‌های مختلف مانند Batman Forever، سه‌گانه شوالیه تاریکی و Batman v Superman: Dawn of Justice بودیم. اینطور که به نظر می‌رسد، بروس وین در ماجراجویی جدیدش بار دیگر به گجت‌های معروفش نیاز خواهد داشت.

مت ریوز به مناسبت روز بتمن تصویر پشت صحنه The Batman را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته که اتاق کارش را نشان می‌دهد. نکته جالب‌توجه، تصویری از فیلم است که به واسطه تلویزیون به نمایش گذاشته شده و بتمن را در حال استفاده از گرپلینگ هووک نشان می‌دهد. در صورتی که از طرفداران این قهرمان باشید، باید بدانید گرپلینگ هوک طی دهه‌های گذشته به یکی از گجت‌های معروف او تبدیل شده است. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

وارنر و دی‌سی فیلمز قصد دارند دومین تریلر The Batman را در رویداد DC FanDome منتشر کنند که اواسط ماه آینده برگزار می‌شود. البته آن‌ها کلیپی از فیلم و مصاحبه‌ای با دست‌اندرکاران را در CinemaCon 2021 به نمایش گذاشتند. مطابق انتظار، کلیپ یا مصاحبه به فضای مجازی نیامده و تنها توضیحاتشان در دسترس است. طبق گفته رابرت پتینسون، بتمن در فیلم نمی‌تواند خشمش را کنترل کند و به همین دلیل، تمامی درگیری‌ها حکم یک نزاع شخصی را برایش دارند.

رسانه Variety چند وقت پیش بالاترین دستمزدهای بازیگران هالیوود در سال ۲۰۲۱ میلادی را فاش کرد که نام رابرت پتینسون هم در لیست دیده می‌شود. بازیگر بریتانیایی برای ایفای نقش اصلی The Batman حقوقی معادل ۳ میلیون دلار را دریافت کرده که در نگاه اول مبلغ قابل‌توجهی است اما در صورت مقایسه با دیگر بازیگران نقش بتمن، قطعا نظرتان تغییر می‌کند. کریستین بیل (Christian Bale) برای حضور در Batman Begins معادل ۹ میلیون دلار دریافت کرد که رقم مزبور با در نظر گرفتن تورم به ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار می‌رسد.

اگرچه دستمزد بن افلک (Ben Affleck) مشخص نیست، مایکل کیتون (Michael Keaton)، وال کیلمر (Val Kilmer) و جرج کلونی (George Clooney) به ترتیب ۵ میلیون دلار، ۷ میلیون دلار و ۱۰ میلیون دلار دریافت کردند که بدون در نظر گرفتن تورم هم رقم بالاتری از دستمزد رابرت پتینسون هستند. دلیل این اتفاق را باید در پرونده هنری پتینسون جستجو کرد؛ او طی سال‌های گذشته فیلم‌های  پرفروش متعددی نداشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا