اثر بعدی کارگردان Jojo Rabbit مینی سریال The Auteur خواهد بود

تایکا وایتیتی در این پروژه با Jude Law همکاری خواهد کرد

مینی سریال The Auteur

«تایکا وایتیتی» کارگردان مشهور فیلم‌های Thor: Ragnarok و Jojo Rabbit به سراغ ساخت یک مینی سریال با نام The Auteur خواهد رفت.

وایتیتی که در مراسم اسکار امسال موفق به کسب جایزه‌ی بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی برای Jojo Rabbit شد، این مینی سریال را برای شبکه‌ی Showtime خواهد ساخت. اولین بازیگر این مینی سریال هم از همین حالا مشخص شده است و Jude Law بازیگر فیلم‌های The Talented Mr. Ripley و Captain Marvel همین حالا مراحل مذاکره و ثبت همکاری را می‌گذراند. جود لا و وایتیتی به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در پروژه حضور خواهند داشت و خود وایتیتی برخی قسمت‌ها را هم کارگردانی می‌کند. نویسندگی سریال به طور مشترک بر عهده‌ی وایتیتی و Peter Warren خواهد بود.

این سریال بر اساس یک سری رمان تصویری با نام One Press نوشته‌ی James Callahan و Rick spears در حال ساخت است. طبق اطلاعات، داستان این سریال درباره‌ی یک کارگردان مشهور با بازی جود لا است که در هالیوود مورد تمسخر واقع می‌شود. در حال حاضر تعداد اپیزودها و همچنین زمان شروع تولید مینی سریال The Auteur مشخص نیست.

تایکا وایتیتی در حال حاضر سرگرم دو پروژه‌ی مختلف است؛ اولی، فیلم The Suicide Squad و دومی هم کارگردانی چهارمین فیلم بر اساس شخصیت تور در دنیای سینمایی مارول که Thor: Love and Thunder نام دارد و سال ۲۰۲۱ میلادی اکران خواهد شد. از سوی دیگر، جود لا درگیر پروژه‌ی قسمت سوم از فیلم‌های Fantastic Beasts است. فصل دوم از سریال The New Pope هم با هنرنمایی او به‌زودی از شبکه‌ی HBO پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا