حضور ناگهانی ابومینیشن و وانگ در فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه

دشمن هالک شگفت‌انگیز در راه مبارزه است

حضور ناگهانی ابومینیشن و وانگ در فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه فرهمند یگانه ۲ ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
ابومینیشن در فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه

تا به الان چند تریلر از فیلم Shang-Chi and Legend of the Ten Rings منتشر شده و کسانی که تریلر را دیده باشند، نه تنها چیزهای فوق‌العاده از فیلم برایشان واضح می‌شود، بلکه از بازگشت دو شخصیت دنیای سینمایی مارول، یعنی وانگ (بندیک وانگ) از فیلم دکتر استرنج و دشمن هالک یا ابومینیشن از فیلم هالک شگفت انگیز خوشحال می‌شوند. ابومینیشن در فیلم Incredible Hulk 2008 به نبرد با هالک رفت، اما تا امروز از او بی‌خبر بودیم. هرچند تولیدکنندگان فیلم در مصاحبه‌ای گفته‌اند ستارگان فیلم هشت نفرت‌انگیز و سگ‌های انباری به عنوان صداپیشگان شخصیت‌های فیلم حضور خواهند داشت.

تیم راث صداپیشه شخصیت ابومینیشن قطعا صداپیشگی آن را در فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه برعهده دارد. همین باعث می‌شود تا بیشتر با شخصیت ابومینیشن آشنا شویم و قصه زندگی‌اش را ببینیم. همین باعث می‌شود سوال‌هایی به وجود بیاید که کدام شخصیت در فیلم شانگ چی از همه جالب‌تر است؟ می‌خواهیم کدام شخصیت را در فیلم بیشتر از همه ببینیم؟ و اینکه چه کسی قرار است داستان‌های پیش رو دنیای بزرگ مارول را برایمان روشن کند. با این حال حضور ابومینیشن در برابر دیگر شخصیت‌های فیلم، در شرایط و زمان‌بندی خوب و مناسبی اتفاق افتاده است.

کارگردان و من عاشق این لحظه هستیم و به نحوی می‌دانستیم که مبارزه بزرگی بین این شخصیت‌ها در راه است. اگر درباره این صحبت کنیم که چه کسی پیروز و مرد میدان است، حرف بزرگی زده‌ایم. حضور ابومینیشن در این فیلم اکشن به ما اجازه می‌دهد تا ادامه داستانش را در دنیای مارول پیدا کنیم. چه مبارزه‌ای شود. با اینکه ابومینیشن را مدت‌ها ندیده‌ایم، اما مبارزه‌اش در فیلم Shang-Chi and Legend of the Ten Rings با آن ظاهر جدید خود در زمان مناسبی اتفاق خواهد افتاد.گمان می‌کنم همه از دیدن دوباره او هیجان‌زده شوند.

تیم راث نه تنها در فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه به ایفای نقش می‌پردازد، بلکه قرار است در سریال She-Hulk دیزنی پلاس هم نقش ابومینیشن و نقش ضد شخصیت تاتیانا مازلانی (جنیفر والترز / شی هالک) و مارک رافلو (بروس بنر / هالک) را بازی کند.

نظر شما درباره این خبر چیست؟ آیا ابومینیشن همچنان دشمن هالک خواهد ماند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا