1%
  • 0/10

جیمز گان به شایعه ساخت فیلم Teen Titans و دو خبر غیررسمی دیگر واکنشی عجیب نشان داد!

او از طرفداران می‌خواهد حدس بزنند!

جیمز گان به شایعه ساخت فیلم Teen Titans و دو خبر غیررسمی دیگر واکنشی عجیب نشان داد! ۰ ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم Teen Titans

جیمز گان که حالا ریاست استودیو دی سی را بر عهده دارد، به شایعه ساخت فیلم Teen Titans واکنشی غیرمنتظره نشان داده است.

فرنچایز سینمایی و سریالی DC Universe با پخش سریال انیمیشنی Creature Commandos در ماه‌های پایانی سال جاری میلادی رسماً فعالیت خود را آغاز می‌کند. این فرنچایز فصل بندی شده و فصل اول آن که خدایان و هیولاها (Gods and Monsters) نام دارد، شامل ۵ فیلم و ۶ سریال می‌شود. در ضمن، جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) بعنوان مدیران دی سی یونیورس انتخاب شده‌اند.

r/DCULeaks یک افشاگر بوده که در شبکه اجتماعی ایکس فعالیت دارد. این اکانت ناشناس اخیراً چهار شایعه جدید را مطرح کرده است: طبق شایعه اول، ساخت فیلم Teen Titans آغاز شده و این اثر در فاز ابتدایی قرار دارد؛ طبق شایعه دوم، دارن آرونوفسکی (Darren Aronofsky) مشغول مذاکره است تا کارگردانی فیلم سینمایی Plastic Man را بر عهده بگیرد؛ طبق شایعه سوم، فیلم گروهبان راک (Sgt. Rock) در فاز ابتدایی ساخت قرار دارد؛ طبق شایعه آخر، دی سی بدنبال یافتن بازیگر مناسب برای نقش روثای بوده و تمامی دختران ۱۵ الی ۱۸ ساله می‌توانند شانس خود را امتحان کنند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی Threads از جیمز گان درباره شایعاتی پرسید که اکانت r/DCULeaks مطرح کرده است. فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی هم در پاسخ گفت از میان سه شایعه (ساخت فیلم تایتان‌های نوجوان، مذاکره با دارن آرونوفسکی و ساخت فیلم گروهبان راک) حداقل یکی از آن‌ها حقیقت ندارد. او همچنین متن پیش رو را به همراه ایموجی خنده نوشت: «حدس زدن خوش بگذره!»

اگرچه دارن آرونوفسکی از طرفداران کمیک بوک بوده و حتی در یک برهه زمانی قرار بود اقتباس سینمایی بتمن (Batman) را بسازد، مذاکره با او برای تولید فیلم Plastic Man مقداری عجیب است؛ زیرا داستان‌های این شخصیت کمیک بوکی معمولاً با کمدی گره خورده و آرونوفسکی رابطه خوبی با طنز ندارد.

بنظر شما، کدام شایعه یا شایعه‌ها حقیقت ندارند؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments