1%
  • 0/10

ده‌ها هزار متقلب بازی Call of Duty بن شدند

تنبیه چیترها

ده‌ها هزار متقلب بازی Call of Duty بن شدند ۰ ۰۴ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
متقلب بازی Call of Duty

شرکت اکتیویژن ساعاتی پیش در پیامی رسما اعلام کرد که حساب کاربری بالغ بر ۲۳ هزار متقلب بازی Call of Duty را مسدود کرده است.

تیم ریکوچت با همکاری اکتیویژن همچنان به بهبود الگوریتم‌ها و مکانیک‌های ضد تقلب خود ادامه می‌دهد و به لطف سیستم‌های توسعه یافته، تا به امروز تعداد قابل توجهی از متقلب‌های بازی‌های کالاف دیوتی را شناسایی و مسدود کرده است. در همین راستا، ظاهرا این تیم در طول یک ماه اخیر بالغ بر ۲۳ هزار متقلب را از تجربه بازی‌های مدرن وارفر ۳ و وارزون محروم کرده است.

در حال حاضر تیم ریکوچت با استفاده از یادگیری ماشین روی ارتقای ویژگی‌های سیستم ضد تقلب فعالیت می‌کند تا عملکرد آن به نسبت گذشته هوشمندانه‌تر شود؛ چرا که امروزه شماری از بازیکن‌ها به کمک ابزارهای پیچیده در بازی‌ها تقلب می‌کنند و چه بسا روش‌های آن‌ها توسط سیستم‌های امنیتی نیز قابل شناسایی نیستند.

تیم ریکوچت جدا از اینکه روی شناسایی و مسدودسازی متقلب‌ها تمرکز کرده، یک سری روش‌های تنبیهی نیز برای افراد در نظر گرفته است. برای مثال، نیروی گرانش زیادی برای افرادی که در بازی تقلب می‌کنند، اعمال می‌شود و در پی آن، یک پرش کوتاه به یک سقوط قابل توجه به سمت زمین تبدیل شده و منجر به مرگ فوری کاربر می‌شود.

با همه این‌ها، هنوز هم سیستم امنیتی و ضد تقلب تیم ریکوچت در حد ایده‌آل نبوده و نواقص متعددی دارد. در واقع، این سیستم جدا از عدم شناسایی تمام متقلب‌ها، گاها یک سری افراد را نیز بدون هیچ دلیل و گزارشی برای همیشه از تجربه بازی‌های کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ و وارزون محروم کرده است. به همین خاطر، در طول چند ماه اخیر نقدهای زیادی به عملکرد تیم ریکوچت وارد شده است.

لازم به ذکر است که بازی Call of Duty Modern Warfare 3 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments