1%
  • 0/10

بازی Modern Warfare 4 در دست ساخت قرار دارد

اینفینیتی وارد مشغول به کار است

بازی Modern Warfare 4 در دست ساخت قرار دارد ۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Modern Warfare 4

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیو اینفینیتی وارد از همین حالا روی ساخت بازی Modern Warfare 4 کار می‌کند.

در حالی که کمتر از دو ماه از انتشار جدیدترین بازی از سری کالاف دیوتی به نام مدرن وارفر ۳ می‌گذرد، لیکن تا به امروز شایعه‌‎های متعددی در رابطه با آثار بعدی این فرنچایز پرطرفدار به گوش رسیده است.بر اساس این گزارش‌ها، ظاهرا استودیو اینفینیتی وارد از همین حالا روی ساخت بازی Modern Warfare 4 فعالیت می‌کند.

به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش آقای تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، در پیامی خاطرنشان کرد که روند ساخت بازی مدرن وارفر ۴ در استودیوی اینفینیتی وارد آغاز شده و تیم سازنده به طور جدی روی توسعه آن فعالیت می‌کند. آن‌طور که به نظر می‌رسد، اکتیویژن زمان زیادی را در اختیار سازندگان خود قرار داده تا با وقت و حوصله بیشتری روی ساخت آثار جدید این مجموعه کار کنند.

بهتر است بدانید که بازی مدرن وارفر ۳ تنها در عرض ۱۶ ماه توسعه یافته و اعضای استودیو اسلج‌همر گیمز فشار کاری زیادی را برای اتمام هرچه زودتر پروژه تحمل کردند. به دنبال این اتفاق، بخش کمپین بازی به خاطر محتوای کوتاه مورد انتقاد شدید هوادارها قرار گرفت.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که استودیوی تری آرک هم اکنون روی ساخت بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۴ فعالیت می‌کند. این بازی هنوز به طور رسمی معرفی نشده و حدود یک سال به انتشار آن زمان باقی مانده است. با این حال، ظاهرا این بازی با نام Black Ops Gulf War شناخته می‌شود و داستان آن درباره جنگ خلیج فارس خواهد بود.

علاوه بر این‌ها، هندرسون در گزارش دیگر خود خاطرنشان کرده که کالاف دیوتی ۲۰۲۵ در واقع دنباله مستقیم بلک اپس ۲ خواهد بود و اتفاقات آن در سال ۲۰۳۰ میلادی جریان دارد. همچنین، یک سری از پروتاگونیست‌های محبوب فرنچایز نیز در این نسخه حضور دارند و در کنار آن‌ها، تیم سازنده به دنبال بازسازی برخی از نقشه‌های Black Ops 2 است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments