لایو اکشن Tangled ظاهراً کارگردان خود را شناخته است

پس از بازیگران اصلی، حالا نوبت به کارگردان رسید

لایو اکشن Tangled ظاهراً کارگردان خود را شناخته است سورنا رضایی ۱ ۰۷ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
کارگردان لایو اکشن Tangled

دنیل ریچمن که یکی از افشاگرهای قابل اعتماد فیلم و سریال محسوب می‌شود، کارگردان لایو اکشن Tangled را معرفی کرده است.

اگرچه والت دیزنی (Walt Disney) طی یک دهه گذشته مشغول ساخت لایو اکشن انیمیشن‌های خود بوده، تا به این لحظه هیچ گونه بیانیه رسمی‌ای پیرامون بازسازی Tangled منتشر نشده است. در چنین شرایطی، شایعه‌های متعددی با محوریت لایو اکشن گیسوکمند طی هفته‌های گذشته به فضای مجازی آمده‌اند. طبق یکی از شایعه‌ها که اواخر مرداد منتشر شد، فلورنس پیو (Florence Pugh) انتخاب اصلی والت دیزنی برای نقش راپونزل است. البته جزئیات بیشتری در دسترس نبوده و نمی‌دانیم مذاکراتی صورت گرفته یا خیر.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از افشاگرهای مشهور و قابل اعتماد فیلم و سریال به شمار می‌رود. او در جدیدترین ادعای خود کارگردان لایو اکشن Tangled را معرفی کرده است. بر این اساس، والت دیزنی می‌خواهد این پروژه را به باز لورمن (Baz Luhrmann) بسپارد. شاید در میان عموم سینماروها نامی شناخته شده نباشد اما پروژه‌های شاخصی را در پرونده هنری خود دارد که برای مثال می‌توان به Romeo + Juliet ،The Great Gatsby و Elvis اشاره کرد. در ضمن، ریچمن تاکید داشت شایعه قدیمی مبنی بر انتخاب فلورنس پیو برای نقش راپونزل صحت دارد.

جف اسنایدر (Jeff Sneider) یکی دیگر از افشاگرهای فیلم و سریال است. او در جدیدترین پست خود به شایعه انتخاب باز لورمن بعنوان کارگردان لایو اکشن Tangled واکنش نشان داد و آن را «خنده دار» توصیف کرد. اسنایدر چیزی در این باره نشنیده اما بر اساس رویکرد و سبک کاری لورمن این شایعه را غیرقابل باور می‌داند. والت دیزنی معمولاً آزادی عمل چندانی به فیلمسازان نداده و آن‌ها را مجبور می‌کند اثر را در یک چارچوب مشخص بسازند؛ موضوعی که در تضاد با سبک کاری لورمن است.

انیمیشن گیسوکمند در ۲۰۱۰ میلادی اکران شد و درباره دختری با موهای بسیار بلند است که در یک برج زندانی شده و هیچ چیزی درباره دنیای بیرون نمی‌داند. این شرایط ادامه دارد تا اینکه با مرد جوان و غریبه‌ای ملاقات کرده و با کمک او از برج خارج می‌شود. گیسوکمند در زمان اکران بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد و فروشی قابل قبول در باکس آفیس داشت.

4.6 15 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا