بازیگر نقش اصلی لایو اکشن Tangled لو رفته است

کارگردان فیلم مشخص نیست

نقش اصلی لایو اکشن Tangled

دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، افشاگر مشهور فیلم و سریال، اولویت اول دیزنی برای نقش اصلی لایو اکشن Tangled را لو داده است.

والت دیزنی (Walt Disney) از سال ۲۰۱۰ بخشی از تمرکز خود را روی تولید لایو اکشن انیمیشن‌های کلاسیک خود قرار داده است. اگرچه برخی از فیلم‌ها در جلب نظر مثبت کارشناسان موفق نبوده‌اند، عملکرد کلی‌شان در زمینه مالی مثبت بوده و همین موضوع باعث شده استودیوی آمریکایی به ساخت ریمیک‌های جدید ادامه دهد.

حدوداً هفته گذشته بود که یک گزارش غیررسمی در فضای مجازی شد و از تولید لایو اکشن Tangled خبر داد. نسخه اصلی، بر اساس یک افسانه آلمانی ساخته شد و درباره دختری به نام راپونزل است. او موهای طلایی و بسیار بلندی داشته و در یک برج زندانی شده تا اینکه به کمک یک غریبه از آنجا خارج می‌شود. محصول والت دیزنی بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد و نزدیک به ۶۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

دنیل ریچمن یکی از افشاگرهای مشهور فیلم و سریال محسوب می‌شود. او اخیراً اولویت اول والت دیزنی برای نقش اصلی لایو اکشن Tangled را معرفی کرده است. طبق ادعای او در Geek Vibes Nation، استودیو آمریکایی می‌خواهد نقش راپونزل را به فلورنس پیو (Florence Pugh) بسپارد. ریچمن اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشته و نمی‌دانیم مذاکراتی بین دیزنی و پیو صورت گرفته است یا خیر. به هر حال، بازیگران و فیلمنامه نویسان هالیوود در اعتصاب به سر برده و طی یک ماه گذشته هیچ قرارداد جدیدی به امضا نرسیده است.

فلورنس پیو از سال ۲۰۱۴ میلادی در عرصه بازیگری فعال بوده و با فیلم‌های Midsommar و Little Women نامی برای خود دست و پا کرد. او سپس با ایفای نقش یلنا بلووا (Yelena Blova) در Black Widow توانست به شهرتی جهانی برسد. در ضمن، پیو در فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان (Christopher Nolan) نقش آفرینی کرده است.

ساخت لایو اکشن گیسوکمند فعلاً از سوی منابع رسمی تایید نشده و کارگردان یا دیگر دست اندرکارانش هنوز معرفی نشده‌اند. بنظر می‌رسد علاقه مندان باید برای شنیدن اخبار بیشتر تا اتمام اعتصاب بازیگران و فیلمنامه نویسان هالیوود منتظر بمانند.

3.8 15 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا