رئیس شرکت تیک‌تو از انتشار اطلاعات جدید و زیاد از بازی GTA 6 در آینده نزدیک می‌گوید!

استراس زلنیک، مرد خوش خبر دنیای بازی‌های ویدیویی از نو خوش خبر است!

سخنان رئیس تیک‌تو درباره GTA 6

ما بالاخره مطلع شدیم که بازی GTA 6 در دست توسعه است، اما چه اطلاعاتی درباره آن دریافت کردیم؟ مطلقا هیچ. حال به گفته رئیس شرکت مادر راکستار، باید منتظر سیلی عظیم از اطلاعات مربوط به این بازی مورد انتظار باشیم.

هفته اخیر بالاخره شاهد رونمایی رسمی از بازی GTA 6 توسط راکستار بودیم، با این حال هیچگونه اطلاعات کاربردی دیگری درباره این بازی دریافت نکردیم، اما استراس زلنیک (Strauss Zelnick) مدیر عامل شرکت مادر استودیو راکستار یعنی تیک‌تو امروز خبری خوش برای ما داشت و اعلام کرد که به زودی اطلاعاتی جدید از طرف استودیو راکستار درباره این بازی انتشار خواهد یافت.

طبق مصاحبه اخیر زلنیک با وبسایت معتبر IGN پیش از انتشار گزارش مالی سه ماهه اخیر تیک‌تو، او اعلام کرد که معرفی و نمایش بازی‌های استودیوهای زیر مجموعه تیک‌تو همیشه برنامه ریزی شده بوده و بدون شک طرفداران باید منتظر اخبار بسیار زیاد درباره این بازی از طرف راکستار باشند.

با توجه به اهمیت بسیار بالای سری بازی جی‌تی‌ای در صنعت بازی سازی، زلنیک تلاش کرد اطلاعات خاصی در اختیار ما قرار ندهد، با این حال اشاره داشت که به عنوان رئیس شرکت تیک‌تو، هدف آن‌ها کسب موفقیتی فراتر از بازی GTA V است که یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ محسوب می‌شود. واضح است که استودیو راکستار استانداردهایی با سطح بسیار بالا را برای این بازی مورد انتظار خود در نظر گرفته است. زلنیک در این باره گفت:

هر نسخه از بازی‌های ما، همیشه نسبت به نسخه پیشین پیشرفت کرده است. من نمی‌گویم که این اتفاق از نو رخ می‌دهد. خیر، من به شما این تضمین را نمی‌دهم، با این حال هدف ما این است.

بازی GTA V تابدین لحظه در حدود ۱۶۰ میلیون نسخه به فروش رسانده که رکوردی غیر قابل باور، حتی برای استودیویی چون راکستار است. البته این واقعیت را باید در نظر داشت که در حدود نه سال از انتشار بازی GTA V گذشته و ما نمی‌توانیم از حالا فروش بازی GTA 6 در بازه زمانی یکسان با بازی GTA V را پیشبینی کنیم.

یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت بازی GTA V بخش آنلاین آن با نام GTA Online است که کمک بسیار شایانی در پیشرفت این بازی داشته و طی نهمین سال عرضه خود هنوز با قدرت در میان پر مخاطب‌ترین بازی‌های همه پلتفرم‌ها جا دارد، اما طرفداران به شدت تشنه نسخه‌ای جدید از این بازی هستند. بدون شک معرفی بازی GTA 6 تنها آغاز راهی طولانی و پر پیچ و خم برای طرفداران و البته راکستار بوده و باید منتظر اطلاعات بسیار زیادی باشیم. در حال حاضر اخبار و شایعات حاکی از این موضوع هستند که ما شاهد انتشار بازی GTA 6 تا سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ که ممکن است در ابتدا محتوای کمتری نسبت به بازی GTA V داشته باشد نخواهیم بود. نظر شما درباره سخنان زلنیک چیست؟ شما چه انتظاراتی از بازی GTA 6 دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا