آیا سیلوستر استالونه در Guardians of the Galaxy 3 بازمی‌گردد؟

شخصیت استالونه در فیلم گذشته‌ای با یاندو دارد

آیا سیلوستر استالونه در Guardians of the Galaxy 3 بازمی‌گردد؟ سورنا رضایی ۰ ۲۳ آبان ۱۴۰۰ سینما
سیلوستر استالونه در Guardians of the Galaxy 3

طی چند وقت اخیر شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شده که به بازگشت سیلوستر استالونه در Guardians of the Galaxy 3 اشاره دارد.

جیمز گان (James Gunn) یک فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی بوده که با ساخت Guardians of the Galaxy توانست به شهرت برسد. پس از اضافه شدن به تیم تولید دنباله، به سراغ دو بازیگر مشهور رفت و سعی کرد آن‌ها را برای نقش‌آفرینی در Guardians of the Galaxy Vol. 2 متقاعد کند: کرت راسل (Kurt Russell) و سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone). او به خواسته خود رسید و نقش‌های ایگو و استاکار اوگورد روی دوش آن‌ها قرار گرفت. راسل حضور پررنگی در داستان دارد اما حضور استالونه بسیار کوتاه است.

اگرچه استاکار اوگورد حضور کوتاهی در Guardians of the Galaxy Vol. 2 دارد، داستان به گونه‌ای نوشته شد تا امکان بازگشتش در قسمت بعدی یا دیگر آثار Marvel Cinematic Universe وجود داشته باشد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، در یکی از صحنه‌های پس از تیتراژ پایانی قسمت دوم استاکار اوگورد را می‌بینیم که مشغول ایجاد یک تیم با کمک چارلی-27 با نقش‌آفرینی وینگ ریمز (Ving Rhames)، آلتا اوگورد با نقش‌آفرینی میشل یئو (Michelle Yeoh)، مارتینکس با نقش‌آفرینی مایکل روزنبام (Michael Rosenbaum) و مینفریم با نقش‌آفرینی مایلی سایرس (Miley Cyrus) است. اگرچه منابع رسمی هرگز به بازگشت شخصیت‌های مزبور اشاره نکردند، یکی از منابع غیررسمی چندی پیش مدعی شد حضور سیلوستر استالونه در قسمت سوم قطعی است.

حالا می‌توان گفت شایعه حقیقت داشته و سیلوستر استالونه در Guardians of the Galaxy 3 قطعی است. بازیگر، فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی چندی پیش پستی را در حساب اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشت. او در بخشی از ویدیو تایید می‌کند سر صحنه فیلمبرداری سومین اقتباس سینمایی محافظان کهکشان حضور دارد. استالونه همچنین در ویدیو یکی از تکنولوژی‌های مورد استفاده در ساخت فیلم را نشان می‌دهد. برای مشاهده ویدیوها می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

استاکار اوگورد با نام استارهاوک هم شناخته شده و رهبر تیم Ravager است. اطلاعات دقیقی از سرگذشت نسخه لایو اکشنش موجود نبوده و تنها می‌دانیم مدت‌ها قبل از اتفاقات قسمت اول محافظان کهکشان یاندو اودونتا را از بردگی کری‌ها آزاد کرد و به او اجازه داد به دیگر اعضای تیمش بپیوندد. با گذشت مدتی، فاش شد یاندو در قاچاق کودکان نقش دارد که خط قرمز تیم به شمار می‌رفت. بدین ترتیب، از تیم اخراج شد و نهایتا گروه خودش را تشکیل داد. باقی اتفاقات هم که در اقتباس‌های سینمایی GOG به تصویر کشیده شده‌اند.

در صورتی که آلتا هم در Guardians of the Galaxy 3 بازگردد، شاهد اتفاق عجیبی خواهیم بود. این شخصیت توسط میشل یئو به تصویر کشید که اخیرا نقش نان را در Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ایفا کرد. اگر بازگشت آلتا به حقیقت به پیوندد، یئو اولین بازیگری خواهد بود که دو نقش همزمان در Marvel Cinematic Universe دارد. البته امکان تغییر بازیگر هم وجود دارد؛ چیزی که MCU به هیچ وجه با آن غریبه نیست.

سومین اقتباس سینمایی محافظان کهکشان فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته است. این فیلم قرار بود یکی از اولین آثاری باشد که در قالب فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به سالن‌های نمایش می‌رود اما جدایی جیمز گان از پروژه باعث شد اکرانش عقب بیافتد. فیلم مزبور در حال حاضر برای انتشار از تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۵ مه سال ۲۰۲۳ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا