ساخت پیش درآمد Supernatural چراغ سبز را دریافت کرده است؛ انتشار اولین جزئیات

یکی از بازیگران اصلی بازمی‌گردد

ساخت پیش درآمد Supernatural

وب سایت Deadline در گزارش اختصاصی و اخیر خود مدعی شد شبکه The CW با ساخت پیش درآمد Supernatural موافقت کرده است.

شرکت‌های وارنر و CBS Corporation اوایل سال ۲۰۰۶ میلادی تصمیم گرفتند شبکه‌های The WB و UPN را ادغام کرده و یک شبکه جدید تحت عنوان The CW ایجاد کنند. بدین ترتیب، برنامه‌های شبکه‌های قدیمی به شبکه جدید انتقال داده شده‌اند. یکی از برنامه‌ها، Supernatural بود که نخستین بار در سپتامبر ۲۰۰۵ و از طریق The WB روی آنتن رفت. داستان درباره برادران وینچستر است که توسط پدرشان آموزش دیده‌اند تا موجودات فراطبیعی را یافته و نابود کنند. دلیل این اتفاق را باید در مرگ مادر خانواده جستجو کرد. در حالی که سم و دین سن و سال چندانی نداشتند، یک شیطان مادرشان را مقابل چشمانشان به آتش کشید و جانش را گرفت.

اریک کریپک (Eric Kripke) که خالق Supernatural به شمار می‌رود، در ابتدا قصد داشت داستان را طی ۵ سال به یک جمع‌بندی برساند اما به لطف طرفداران پروپاقرصی که عطششان برای تماشای ماجراجویی‌های برادران وینچستر کم نمی‌شد، طی سال‌های گذشته مجموعا ۱۵ فصل مختلف بر اساس آن ساخته شد. بدین ترتیب، طولانی‌ترین سریال در تاریخ ایالات متحده آمریکا لقب گرفت. در ضمن، اسپین‌‌آف‌های مختلفی بر اساس سریال در دست ساخت قرار گرفتند اما هیچ کدام نتوانستند نظر مثبت مدیران شبکه را جلب کرده و رنگ واقعیت به خود بگیرند. اینطور که به نظر می‌رسد، سنت‌شکنی سرانجام رخ داده است.

وب سایت Deadline در گزارش اخیر خود اعلام کرد ساخت پیش درآمد Supernatural چراغ سبز مدیران The CW را دریافت کرده و در آینده جلوی دوربین خواهد رفت. اینبار خبری از اریک کریپک نیست و رابی تامپسون (Robbie Thompson) به عنوان شورانر انتخاب شده است. او با دنیای سوپرنچرال غریبه نبوده و به عنوان تهیه‌کننده در ساخت ۴۸ قسمت آن مشارکت داشت. اطلاعات موجود به این یک مورد خلاصه نمی‌شود. نگارنده مطلب در ادامه گفت داستان روی جان و مری وینچستر تمرکز داشته و می‌خواهد نحوه آشنایی‌شان را به تصویر بکشد. سریال همچنین سعی می‌کند اقداماتشان را نشان دهد؛ اقداماتی که نه تنها عشقشان را نجات داد، بلکه جلوی نابودی جهان را گرفت.

پیش درآمد Supernatural با نام The Winchesters ساخته می‌شود و علاقه‌مندان شاهد بازگشت دین وینچستر با نقش‌آفرینی جنسن اکلس (Jensen Ackles) خواهند بود. او به عنوان یک راوی عمل کرده و اتفاقات داستان را برای مخاطب روایت می‌کند. اکلس تنها بازیگر نبوده و در کنار همسر خود دنیل هریس (Danneel Harris) یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی خواهد بود. در ضمن، شخصیت‌های جان و مری وینچستر حضور قابل‌توجهی در ۱۵ فصل سوپرنچرال داشته‌اند اما اطلاعات کمی درباره گذشته‌شان وجود دارد. به خصوص مری که فاش شد قبلا یک شکارچی هیولا بوده است. از همین رو، می‌توان گفت محصول جدید The CW پتانسیل بالایی برای جذب طرفداران دارد.

در حال حاضر اطلاعاتی پیرامون دیگر بازیگران The Winchesters، تاریخ شروع فیلمبرداری یا زمان انتشارش در دسترس نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا