ساخت فیلم جدید سوپرمن چه زمانی آغاز خواهد شد؟

فیلم جدید سوپرمن چه زمانی جلوی دوربین می‌رود؟

ساخت فیلم جدید سوپرمن

جیمز گان (James Gunn)، رهبر دنیای دی سی (DCU) و رئیس استودیو دی سی (DC Studios) به تازگی اعلام کرده که ساخت فیلم جدید سوپرمن با نام Superman: Legacy چه زمانی شروع می‌شود.

در چند وقت اخیر اخبار نسبتا زیادی در رابطه با فیلم Superman: Legacy منتشر می‌شود. بخشی از این اخبار مربوط به شایعات و گزارشات تیم بازیگری این اثر مورد انتظار است و تعدادی از اخبار هم رسما توسط جیمز گان، کارگردان و نویسنده آن منتشر می‌شوند.

به گفته جیمز گان، کریپتو (Krypto)، سگ سوپرمن که در سال گذشته میلادی، انیمیشن DC League of Super-Pets با صداپیشگی دواین جانسون (Dwayne Johnson) با محوریت این شخصیت اکران شد، در فیلم بعدی سوپرمن حضور خواهد داشت. او همچنین تائید کرده که یکی از بازیگران مجموعه فیلم‌های Guardians of the Galaxy در دنیای سینمایی مارول (MCU) نیز در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت.

اما احتمالا مهم‌ترین خبری که مدتی پیش منتشر شد این بود که جیمز گان توانسته تا پیش شروع اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، اولین پیش‌نویس فیلمنامه Superman: Legacy را نوشته و تحویل دهد، در نتیجه تولید این فیلم متوقف نخواهد شد و وقفه‌ای در برنامه‌های سازندگان وجود نخواهد داشت.

اکنون جیمز گان یک مصاحبه با رسانه وایرد (Wired داشته که در آن تائید کرده ساخت فیلم جدید سوپرمن از ماه ژانویه ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد. او همچنین اعلام کرد که در حال ضبط صدا برای سریال انیمیشنی Creature Commandos و کمک به نویسندگان دیگر در پروژه‌های دیگر دنیای دی سی است.

خبرنگار رسانه وایرد: جیمز گان در حال حاضر روی چه چیزی کار می‌کنه؟

جیمز گان: من دارم روی Superman: Legacy کار می‌کنم که قراره در ژانویه فیلمبرداریش رو شروع کنیم. همچنین من در حال انجام کارای تور مطبوعاتی فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 هستم. علاوه بر ما در حال ضبط صدا برای برنامه انیمیشنیمون، Creature Commandos هستیم و به جز این، من به نویسندگان دیگه کمک می‌کنم روی پروژه‌های دیگه دنیای دی سی کار کنن.

پیش از این رسانه هیروئیک هالیوود (Heroic Hollywood) در گزارشی ادعا کرده بود که فیلمبرداری فیلم Superman: Legacy از ژانویه ۲۰۲۴ در آتلانتا، جورجیا آغاز می‌شود که اکنون جیمز گان آن را تائید کرده است.

هنوز هیچ کدام از بازیگران فیلم جدید سوپرمن مشخص نشده‌اند. فیلم Superman: Legacy به عنوان اولین فیلم سینمایی دنیای دی سی که به طور کامل زیر نظر جیمز گان تولید شده، در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا اکران خواهد شد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا