1%
  • 0/10

پوستر فصل ششم Supergirl از اتحاد شخصیت‌های مهم خبر می‌دهد

این سریال به‌زودی به انتهای خود خواهد رسید

پوستر فصل ششم Supergirl از اتحاد شخصیت‌های مهم خبر می‌دهد ۰ ۰۱ فروردین ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پوستر فصل ششم Supergirl

در حالی که فاصله‌‌ی چندانی با پخش نداریم، شبکه‌ی آمریکایی The CW پوستر فصل ششم Supergirl را منتشر کرده است.

پس از اینکه Arrow برای نخستین بار در اکتبر ۲۰۱۲ روی آنتن رفت و جدا از دریافت بازخوردهای مثبت عملکردی فوق‌العاده را در زمینه‌ی بازدید به ثبت رساند، مدیران وارنر و شبکه‌ی The CW با ساخت یک دنیای مشترک بر اساس شخصیت‌های کمیک بوک‌های دی‌سی موافقت کردند. این دنیا در حال حاضر با نام اروورس (Arrowverse) شناخته شده و نام‌های متعددی را در خود جای داده است. برخی از سریال‌های آن مانند Batwoman از تن تاریک‌تری برخوردار بوده و اتمسفری نسبتا سنگین دارند. در مقابل، سریال‌هایی مانند Supergirl قرار می‌گیرند که تن روشن‌تری دارند. در ضمن، نخستین اقتباس اختصاصی سوپرگرل طی هفته‌های آتی به انتهای خود می‌رسد.

با تبدیل شدن ویروس کرونا به یک بحران جهانی، The CW به اجبار تغییرات زیادی را در برنامه‌ریزی‌های خود به وجود آورد. مدیران شبکه مجبور شدند فصل پنجم Supergirl را با قسمت نوزدهم به پایان برسانند، در حالی که قرار بود با قسمت بیستم به یک جمع‌بندی برسد. آن‌ها همچنین تصمیم گرفتند تولید فصل‌های جدید سریال‌های اروورس از جمله سوپرگرل را به تعویق بیاندازند تا نرخ ابتلا به کووید-۱۹ کاهش یافته و شرایط مساعد برای فیلمبرداری فراهم شود. همین موضوع باعث شد انتظار طرفداران برای تماشای قسمت‌های تازه بیشتر به طول انجامد.

The CW ساعاتی قبل پوستر فصل ششم Supergirl را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. با توجه به اطلاعاتی که از قسمت اول منتشر شده، لکس لوتر از آبسیدین برای شستوی مغزی نیمی از جمعیت کره‌ی زمین استفاده کرده تا مردم فارغ از اینکه چه جنایاتی انجام می‌دهد، عاشقش بوده و او را تحسین کنند. کارا دنورز تصمیم می‌گیرد هر طور شده جلوی دشمنش را بگیرد. در همین حین، لنا لوتر سعی دارد اعضای تیم را دور هم جمع کرده و از آن‌ها برای مقابله با برادرش کمک بگیرد. اگر به یاد داشته باشید، لونا از همان ابتدا قصد داشت نام خانوادگی‌اش را از هر گونه جرم و جنایت پاک کند و احترام را به شرکت لوتر بازگرداند. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

با توجه به خلاصه‌ی داستانی که از قسمت اول فصل ششم Supergirl منتشر شده، می‌توان گفت قسمت اول فصل جدید در واقع یک جمع‌بندی برای فصل گذشته خواهد بود؛ زیرا تعداد قابل‌توجهی از خط‌های داستانی بدون رسیدن به یک جمع‌بندی رها شدند. در ضمن، پوستری که The CW اخیرا به اشتراک گذاشته از اتحاد شخصیت‌های اصلی سریال، به خصوص کارا دنورز و لنا لوتر خبر می‌دهد. لوتر پس از اینکه به راز کارا پی برد، از او فاصله گرفت.

فصل ششم و پایانی Supergirl از ۲۰ قسمت تشکیل شده و نخستین قسمت آن در تاریخ ۱۰ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳۰ مارس) روی آنتن خواهد رفت. در ضمن، اسپین‌آف این سریال، یعنی Superman & Lois چندی پیش برای فصل دوم تمدید شد. احتمال می‌رود در آینده تعدادی از شخصیت‌های سوپرگرل در این سریال حضور یابند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments