قسمت جدید سریال Supergirl اوایل اردیبهشت پخش می‌شود

پخش قسمت جدید Supernatural همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد

سریال‌های شبکه‌ی The CW

با توجه به بیانیه‌ای که منتشر شده، قسمت‌های جدید سریال‌های شبکه‌ی The CW از جمله Supergirl و The Flash به‌زودی پخش می‌شوند.

پس از گسترش ویروس کرونا، مسئولان بهداشتی کشورهای مختلف از شهروندان خود خواستند در خانه مانده و در صورت خروج هم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند. از همین رو، استودیوهای فعال در حوزه‌ی سینما و تلویزیون مجبور شدند روند ساخت محصولات خود را متوقف کنند. در این میان، The CW یکی از شبکه‌هایی بود که بیشترین آسیب را دید؛ زیرا ساخت تعداد قابل‌توجهی از سریال‌های پرطرفدارش به اتمام نرسیده بود. این موضوع باعث شد تا مسئولان شبکه به جای قسمت‌های جدید، قسمت‌های قدیمی را روی آنتن بفرستند.

با توجه به بیانیه‌ای که منتشر شده، پخش قسمت‌های جدید سریال‌های شبکه‌ی The CW به‌زودی از سر گرفته می‌شود؛ Nancy Drew، نخستین سریالی است که علاقه‌مندان می‌توانند پای ادامه‌ی آن بنشینند. قسمت جدید این محصول درام و رازآلود در تاریخ ۲۰ فروردین (مصادف با ۸ آوریل) پخش می‌شود. پس از آن نوبت به دو سریال Riverdale و Katy Keene می‌رسد. قسمت‌های جدید آن‌ها به ترتیب در تاریخ‌های ۲۷ فروردین (مصادف با ۱۵ آوریل) و ۲۸ فروردین (مصادف با ۱۶ آوریل) پخش خواهند شد.

قسمت‌های جدید دو سریال پرطرفدار The Flash و Legends of Tomorrow برای پخش در تاریخ ۲ اردیبهشت (مصادف با ۲۱ آوریل) برنامه‌ریزی شده است. قسمت هفدهم فصل اول Batwoman و قسمت هفدهم فصل پنجم Supergirl هم در تاریخ ۷ اردیبهشت (مصادف با ۲۶ آوریل) روی آنتن خواهند رفت. متاسفانه در بیانیه‌ای که روی وب سایت شبکه‌ی The CW قرار گرفت، هیچ اشاره‌ای به تعداد قسمت‌های آماده برای هر یک از سریال‌ها نشد و نمی‌دانیم پخش آن‌ها برای چه مدت ادامه خواهد داشت.

در ضمن، تاریخ بازگشت سریال‌های Supernatural و Legacies هنوز مشخص نیست. با توجه به صحبت‌های اندرو دب (Andrew Dabb) شورانر Supernatural، فیلمبرداری قسمت‌های ۱۴ الی ۱۸ پیش از تعطیلی پروژه‌ها انجام شده بود اما از آن‌جایی که دپارتمان صداگذاری و جلوه‌های ویژه بسته شده‌اند، قادر به آماده‌سازی آن‌ها نیستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا